Looney Tunes karakteri Taz, ekran dışında biri tarafından yakalanır.

Ekran görüntüsü: WB Oyunları / Kotaku

Çoklu KarşıWB Games’in cevabı Süper Smash Bros.bugün erken saatlerde yeni oynanabilir bir karakterle açık betaya girdi. gerçek hayattaki basketbolcu LeBron James ve bir dizi denge değişikliği.

iken Çoklu Karşı güncelleme birkaç karaktere odaklanır, en önemli ayarlamalar şu şekilde kaydedilmiştir: Looney Tunes temsilci The Tazmanian Devil (veya kısaca Taz). Taz, kapalı beta sırasında dikkate alınması gereken bir güçtü. karşılaştırma Tornado’sunun benzer araçlara özel faydası Kirby kötü adam Meta Knight günlerinde çok baskın Süper Smash Bros. Brawl.

Yama notlarında, “Planımız, Tornado’yu yaklaşan bir yamada bir bekleme süresi hareketine geçirmek” dedi. “Tornado, Taz’ın imzası niteliğindeki hareketidir, bu yüzden onu en güçlü saldırılarından biri olarak tutmak istiyoruz ve bekleme süresi onu daha bilinçli kullanmaya zorluyor. Bu inekler, özellikle daha yüksek oyun seviyelerinde Taz’ın gücünü azaltacak, bu nedenle yakın gelecekte kitindeki diğer hareketlere bazı güçlendirmeler bekleyin.”

Dünya Bankası Oyunları

Bu arada, Taz’ın Tornado’su hafif bir hasar azalmasının yanı sıra süre ve vuruşlarda bir azalma aldı.

Bugünkü güncellemedeki diğer değişiklikler arasında Batman’in Batarang özel özelliğinin bekleme süresinin artması, Demir Dev için çok sayıda hata düzeltmesi (lütfen onu tamamen dışarı çıkar) ve için bir ağırlık azaltma Scooby Doo araştırmacı Velma Dinkley. Velma olarak kabul edilen başka bir karakter en iyiler arasında Çoklu Karşıbu nedenle gelecekte daha önemli değişiklikler görmesi mümkün.

İşte tam bir dökümü Çoklu Karşı yama:

yarasa Adam

 • Hava/Kara Tarafsız Saldırısı: Batarang’ın bekleme süresi 13 saniyeden 14 saniyeye çıkarıldı. Batarang’ın alınması, 11.05’ten 11.55 saniyeye geri dönüyor. Bu, Batarang atışları arasındaki minimum sürenin 1,95 saniyeden 2,45 saniyeye yükseldiği anlamına gelir.
 • Batman’in Batarang toplama bekleme süresi, Batarang’ın oyunda olmadığı çok küçük pencereler oluşturdu. Bu değişiklik, Batman rakiplerinin avantaj elde etmek için Batarang saldırıları arasında daha büyük bir pencereye sahip olmasını sağlamalı.
 • Hata Düzeltmesi: Hava/Yer Tarafı Özel: Grapple’ın bazen sizi haritadan vurduğu bir hata düzeltildi.

böcek tavşanı

 • Hava Saldırısı: Başlangıç ​​penceresi 2 kare arttı, aktif pencere 2 kare azaldı
 • Vuruş kutusu, Bugs Bunny’nin neredeyse her yerine çarpmasını sağladı. Bu, havayı başa çıkmak için biraz daha makul hale getirmelidir.

demir dev

 • Hata Düzeltmesi: Hava Düşüşü Saldırısı: artık kendi içinde birleşemez
 • Hata Düzeltmesi: Havadan/Yerden Özel Özel: artık rakiplerine tekrar tekrar vuramaz ve sonsuza kadar kilitleyemez
 • Hata Düzeltmesi: Hava Saldırısı Saldırısı: Artık rakiplere art arda vuramaz

Steven Evren

 • Hava Tarafsız Saldırısı: Hava Aşağı Saldırısı ve Hava Tarafsız Saldırısı dönüşümlü olarak neden olduğu sonsuz bir saldırıyı önlemek için rakipleri havaya uçurur.

Taz

 • Hata Düzeltmesi: Taz’ın hava özel sınırına ulaştığında herhangi bir hava saldırısı yapmasını engelleyen bir hata düzeltildi.
 • Hava/Yer Tarafı Özel: Erken erişimi takip ediyorsanız, Taz’s Tornado onun karakter setine hükmediyor ve yeni oyuncular için açık olmayan bir bilgi kontrolü sunuyor. Etkinliğini azaltarak, oyun sağlığını ve döngüsünü iyileştirmeyi ve oyunu yeni oyuncular için daha sağlıklı bir duruma getirmeyi umuyoruz.
 • Kasırga süresinde azalma ve bir müttefiki geçerek kazanılan ek süre.
 • Kasırganın çoklu vuruşlarından birinin kaldırılması.
 • Tornadodaki tüm vuruşların vuruş duraklamasının azaltılması.
 • 1375’ten 1275’e kasırgadaki son vuruştan geri tepme azaltıldı.
 • Şu anda planımız Tornado’yu gelecek bir yamada bir bekleme süresi hareketine geçirmek. Kasırga, Taz’ın imzası niteliğindeki hareketidir, bu yüzden onu en güçlü saldırılarından biri olarak tutmak istiyoruz ve bekleme süresi onu daha bilinçli bir şekilde kullanmaya zorluyor. Bu nerfler, özellikle yüksek oyun seviyelerinde Taz’ın gücünü azaltacaktır, bu nedenle yakın gelecekte kitindeki diğer hamlelere bazı güçlendirmeler bekleyin. Sabrınız için teşekkür ederiz ve Taz’ın oyun sağlığını değerlendirmeye devam edeceğiz.

Velma

 • Ağırlık: 70’ten 63’e düşürüldü
 • Velma’nın oyundaki en ağır karakterlerden biri olması bizim tarafımızdan gözden kaçırılmış bir durumdu. Bu değişiklik, onu başlangıçta tasavvur ettiğimiz yerle daha uyumlu hale getirmelidir.

Çoklu Karşı şu anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Epic Games Store’da açık beta sürümündedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.