Bu hafta, Nintendo yayınlandı Sky High Sundae’yi içeren Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass DLC’nin ikinci dalgası — Mario Kart serisine tamamen yeni bir eklenti.

Nintendo’nun duyurusu şuydu: İnterneti şaşırtan bir video izledi. İlk olarak Wii’de tanıtılan bir kurs olan Coconut Mall’ın küçük bir güncelleme alacağı ortaya çıktı. Yeni versiyonda, bitiş çizgisine yakın bekleyen Utangaç Adam sürücüleri – bitiş çizgisine ulaştıklarında karşılaştıkları son engel – oyuncuları yavaşlatma girişimlerinde kaotik çörek dönüşleri yapacaklar.

En iyi bunun gibi bir şey görülüyor, işte size güncellemeyi ve Utangaç Adamların sizi rotadan nasıl döndürmeye çalıştığını gösteren bağlantılı video.

Prenses Şeftali’nin kırmızı bir kabuk tarafından patlatıldıktan sonra Utangaç bir Adam tarafından çarpıldığını gösteren video, şu anda 33 binin üzerinde beğeni ve 700.000’den fazla görüntülenme alarak viral oldu.

İnternet açıkçası bu son mücevherin sahip olduğu meme potansiyeline karşı koyamadı.

@TheNCSmaster bu komik videoyu tweetliyor Shy Guys’ın, Mordecai ve Rigby’nin Carter ve Briggs of Regular Show bölümünde en sevdikleri polis şovunda bir kamera hücresi almak için girdiği aynı çörek eğirme yarışmasında temelde nasıl rekabet ettiklerinin karşılaştırılması.

@ElliotDuby, Saul’u tam olarak aramadıancak Walter White’ın Walter Jr.’ın kırmızı Dodge Challenger SRT8’inde donut spinleri yaparak çıldırdığı Breaking Bad bölümüne atıfta bulundu.

Yine de en komik olanı, bağlam dışı Ronald McDonald sayfasıydı.@McDonaldsOOC, eski güzel Ron’un tuhaf bir McDonald’s cep telefonunda dönen bu komik videosunu tweetliyor.

Ama elbette, meme potansiyeli sınırsızdır ve bu, ekli 2.800’den fazla alıntı tweet’in yalnızca bir özetidir, bu yüzden gerisini yukarıda bağlantılı orijinal tweet’te kendiniz kontrol edin!

Mario Kart 8 ve internetteki meme kültürü hakkında daha fazla bilgi için (hala Morbin zamanı mı?) IGN’ye sadık kalın!

Diego Ramos Bechara, IGN için Serbest Yazardır ve Star Wars, Rockstar, Naughty Dog ve Batman’in her şeye hayranıdır.

Onu Twitter’da @DRamosBechara’da takip edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.