Left 4 Dead 2 The Last Stand

Left 4 Dead 2 The Last Stand Torrent

Left 4 Dead 2 The Last Stand torrent oyun indir

Left 4 Dead 2 The Last Stand Oyun Açıklaması

Topluluğun Geliştirdiği Bu Devasa Güncellemede Son Direnişinizi Yapın Yıllardır geliştirme sürecinde olan Son Direniş, tamamen L4D topluluğu tarafından geliştirilmiş devasa bir Left 4 Dead 2 güncellemesidir. Arkadaşlarınızı çağırın, silahlarınızın tozunu alın ve 20 yeni hayatta kalma arenasında, 4 yeni temizlik arenasında ve Deniz Feneri hayatta kalma haritası baz alınarak oluşturulmuş senaryoda sürü sürü zombilere karşı son bir defa mücadele verin. Kendinizi son direnişinizi yapacak kadar cesur hissederseniz yeni başarımlar, yakın dövüş silahları, animasyonlar, diyalog, rekabetçi güncelleme değişiklikleri ve diğer sürprizler sizi bekliyor.

ÖLÜM ARTIK TEK SEÇENEK DEĞİL Genişletilmiş Son Direniş Senaryosu Son Direniş, orijinal hayatta kalma haritası temel olarak oluşturulmuş yepyeni bir senaryodur. Artık kaçmak imkânsız değil. Ancak kolay da değil. Aslen galip çıkılamayan bir ölüm tuzağı olan deniz feneri artık kurtuluş için bir yol sunuyor. Ancak bu yol ne yazık ki doğrudan kana susamış enfektelerin içinden geçiyor.

Hayatta Kalmaya Çalışın 26 Yeni Hayatta Kalma Haritası Bu yeni 26 haritada yaşayan ölülerin taarruzuna karşı ne kadar hayatta kalabileceksiniz?

Yakıt Krizi Yeni Dört Temizlik Arenasında Yakıt Peşine Düşün Jeneratör hayat kurtarıcı olduğunda yakıt fiyatı da can yakıcı seviyelere geliyor. Yakıt arayarak rakiplerinizden daha uzun süre hayatta kalın ya da sürü tarafından yok edilin.

Yabalı Savaş Ve Kürekli Savaş Karşınızda yaba ve kürek. Yüzyıllardır kullanılan bu iki tarım teknolojisini katliam alanında gururla yeni yakın dövüş silahı olarak kullanabileceksiniz.

Daha Bitmedi… Bu Güncelleme Devasa Demiştik! Yeni animasyonlar eklendi. Bütün sunuculara Counter-Strike: Source silahları resmî olarak eklendi. Önceden kullanılmayan diyaloglar oyuna eklendi. PvP geliştirmeleri ve düzeltmeleri yapıldı. Kapışma hayatta kalma ana menüye eklendi. L4D1 sıradan enfekte modellerinin kanlı hâlleri eklendi. Yeni mutasyonlar: Rocketdude ve Tank’tan Kaçış. Arayüz iyileştirmeleri yapıldı. BİR SÜRÜ hata ve açık düzeltildi.

Left 4 Dead 2 The Last Stand Torrent İndir


Left 4 Dead 2 The Last Stand Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
İşlemci: Pentium 4 3.0GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Video card with 128 MB, Shader model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 or better
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 13 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible sound card
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
İşlemci: Intel core 2 duo 2.4GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Video Card Shader model 3.0. NVidia 7600, ATI X1600 or better
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 13 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible sound card


Resim ve Videolar

Left 4 Dead 2 The Last Stand torrent oyun
Left 4 Dead 2 The Last Stand torrent oyun
Left 4 Dead 2 The Last Stand torrent oyun


Left 4 Dead 2 The Last Stand İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.