Kingdoms and Castles Warfare

Kingdoms and Castles Warfare Torrent

Kingdoms and Castles Warfare torrent oyun indir

Kingdoms and Castles Warfare Oyun Açıklaması

Kingdoms and Castles, tarıma el verişli küçük bir yerleşim yerinden, yayılan bir şehre ve kale koymaya kadar krallığı büyütme hakkındaki bir oyundur.

Krallığın yaşamak ve tehlikeli bir dünyadan kurtulmalı. Viking akıncıları köylülerle mi sevişiyor? Yoksa kale kapılarında oklarla dolu durdular mı? Bir ejderha, tahıl ambarı mı, kışın açlıktan ölmek mi, yoksa canavarı geri çevirebilir mi? Krallığınızın başarısı sadece bir şehir ve kale planlayıcısı olarak yeteneklerinize bağlıdır.

Şehir Dizaynı

Köylülerinizin mutluluğunu artırmak ve yeni sakinleri cezbetmek için şehrinizi stratejik olarak düzenleyin. Onları sadece kalenize vergi vermek için koruyun. Köylülerinizin kış aylarında beslendiğinden ve vebaların iyileştiğinden emin olun. Onları mutlu tutmak için umutsuzluktan ve tavernalardan uzak tutmak için kiliseler inşa edin. Bir kasaba meydanı inşa ettiyseniz bile festivaller atabilirsiniz! Odun toplamak, kalelerinizi inşa etmek için taş ocakları kurmak ve arazinizi verimli bir şekilde yetiştirmek için kasabacıları gönderin, böylece kasabanız büyüyebilir ve gelişebilir.

Güçlendirmek ve savunmak

Yerlediğiniz yeni arazi Viking istilası riski altında. Bu akıncılar köylülerinizi kaçırıp öldürmeye, kaynaklarınızı çalmaya ve kasabanızı yere yakmaya çalışıyor. Herhangi bir yere yerleştirilebilecek bloklar kullanılarak, kalelerin inşa edildiği güçlü bir kale inşa sistemi kullanın. Kuleler ve duvarlar, istifleme ve düzenleme şeklinize göre dinamik olarak oluşturulur. Okçu kuleleri ve diğer silah yerlileri kuleleri yükseldikçe daha uzun süredir var. Krallığınızı en iyi şekilde korumak ve zaferinizi kral veya kraliçe olarak ifade etmek için farklı mizanpajları deneyin.

Yaşayan Dünya

Her şey stilize edilmiş yordamsal bir bulut sistemi ve yazdan kışın mevsim döngüsü ile güzel bir dinamik dünyada gerçekleşiyor. Gerçekçi bir ağaç büyüme algoritması ormanları simüle eder. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, oduncular ormanlarınızı net bir şekilde kesebilir veya sorumlu bir şekilde yönetebilir.

Krallık ve Kaleler, piyasaya sürülen ilk İncir oyunudur. Kitlesel fonlama kampanyası hedefinin% 725’ini başardı ve 1.400 destekçi tarafından desteklendi. Oyunun destekçileri, Fig kampanyası boyunca hem rehin hem de yatırım yapabilir.

Kingdoms and Castles Warfare Torrent İndir


Kingdoms and Castles Warfare Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
İşlemci: Intel Core 2 Duo, 2.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 2.5GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 260 256mb or ATI Radeon HD 5670 256mb or Intel HD Graphics 4600
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-3470, 2.7GHz or AMD FX-6300, 3.2Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 660, 1gb or AMD Radeon HD 7870, 1gb
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Kingdoms and Castles Warfare torrent oyun
Kingdoms and Castles Warfare torrent oyun
Kingdoms and Castles Warfare torrent oyun

Kingdoms and Castles Warfare İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.