Kingdom Two Crowns: Dead Lands

Kingdom Two Crowns: Dead Lands Torrent

Kingdom Two Crowns: Dead Lands torrent oyun indir

Kingdom Two Crowns: Dead Lands Oyun Açıklaması

Kingdom Two Crowns, modern piksel sanatı dokunuşlarına ve görsel sadelik hissine sahip yana ilerlemeli bir mikro strateji oyunudur. Atının üstündeki bir hükümdarın yerine geç, etrafına sadık bir halk topla, krallığını kur ve onu paranı ve tacını çalmak isteyen açgözlü yaratıklardan koru.

Yepyeni hikâye modunda hükümdarlar, Açgözlülük’ü tamamen yenmenin bir yolunu bulana dek ayakta kalabilecek bir krallık inşa etmek için çalışmalı. Yeni binekleri ve kuytu köşelere saklanmış sırları bulmak için çevreyi keşfet.

Fakat yalnız hükmetmek zorunda değilsin! Kingdom: Two Crowns’a özgü yeni, işbirliğine dayalı oyun modu sayesinde hükümdarlar klasik tek kişilik deneyimi veya arkadaşlarından yardım almayı tercih edebilir, bu şekilde yerel ya da çevrimiçi olarak birlikte çalışabilir, oyuna istediklerinde girip çıkabilirler.

Ortaçağ atmosferinin yanı sıra Kingdom: Two Crowns’ta seni bekleyenler şöyle:

• Dead Lands: Krallığın karanlık topraklarına giriş yap. Gotik korku, aksiyonlu RYO Bloodstained’deki güçlü niteliklere sahip Kristal Bükücü Miriam’ın da dahil olduğu, eşsiz hükümdarlar olarak oyna. Devasa böcek bineğin ile tuzaklar yerleştir, ürkütücü hortlak binekler ile Açgözlülük’ün ilerlemesini gerilet ve Bloodstained’de yer alan efsanevi şeytan at “Gamigin”in güçlü taarruz saldırısını kullan. Krallık kurmak hiç bu kadar korkutucu olmamıştı!

• Shogun: Japonya’nın derebeylik döneminin mimarisinden ve kültüründen etkilenmiş bu topraklara yolculuk et. İddialı Shogun veya Onna-bugeisha olarak oyna, ninjaların desteğini al, askerlerini mitolojik Kirin üzerinde savaşmasını sağla ve sık bambu ormanları arasında saklanan Açgözlülük’e karşı meydan okurken yeni stratejiler üret.

Kingdom: Two Crowns’daki keşif, araştırma ve strateji heyecanını canlı tutmaya kararlıyız. Bu yüzden, her defasında sizi hayret ettirecek ve yönetim şeklinizi değiştirecek birbirinden farklı tarzlara ve özelliklere sahip temalı mekânları, çıkışının ardından da oyuna dahil etmeye devam edeceğiz.

İster ilk kez hüküm sürüyor ol, ister uzun süreli bir takipçi; zorlu bir mücadele arıyorsan doğru yerdesin. Ey şanlı hükümdar, cesaret seninle olsun! Nihayetinde, bir hükümdarın nesi var, iki hükümdarın sesi var!

ANA Oyun ve ek paketler dahildir.

Kingdom Two Crowns: Dead Lands Torrent İndir


Kingdom Two Crowns: Dead Lands Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel 4th Gen Dual Core 2.0Ghz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvida GTX Series 8
DirectX: Sürüm 9.0
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: The game can likely run on lower rated hardware, but we can’t guarantee the performance or provide support.
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel 7th Gen
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX Series 10
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: This recommended is based on what many of us tested the game on while in development. We’re confident it supports a smooth experience.


Resim ve Videolar

Kingdom Two Crowns: Dead Lands torrent oyun
Kingdom Two Crowns: Dead Lands torrent oyun
Kingdom Two Crowns: Dead Lands torrent oyun


Kingdom Two Crowns: Dead Lands İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir