Kena Bridge of Spirits Torrent

Kena Bridge of Spirits Torrent

Kena Bridge of Spirits torrent oyun indir

Kena Bridge of Spirits Oyun Açıklaması

Kena Bridge of Spirits — oyuncuların, ölüler dünyasının ruhlarının canavarların olduğu geniş fantezi dünyasına gitmeye davet edildiği, üçüncü şahıs bakış açısına sahip atmosferik aksiyon oyunu. Oyundaki olaylar sıra dışı bir dünyada, eşlik edeceklerini bekleyen ruhlarla dolup taşan toprakların genişliğinde geçmektedir. Ve rolü Ken adında alışılmadık bir kız tarafından oynanan bu çok eşlik edecek şekilde oynayacaksın. O manevi bir liderdir ve ruhlara yardım etmelidir. Ama şimdi çok daha zor bir görevle karşı karşıya. Söylentilere göre kutsal bir manevi sunağın bulunduğu, ormanda unutulmuş ve kaybolmuş bir yerleşim yeri olan gizli gizemli bir köy arayışında farklı ruhlar ve canavarlarla yüzleşmek zorunda kalacak.

Kena ile bir yolculuğa çıkarak sayısız düşmana karşı savaşacak, hem iyi hem de kötü canavarlarla, ruhlarla dolu devasa bir dünyayı keşfedeceksiniz ve çok daha fazlası. Burada çeşitli görevlere ve en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş çok çeşitli konumlara sahip olacaksınız. En eşsiz mekaniklerden biri, “çürümüş” denilen olağandışı ruhların evcilleştirilmesidir. Size eşlik edecekler, size benzersiz bonuslar verecekler, geliştirip size düşmanlarla başa çıkmanıza yardımcı olacak güçlü yetenekler verecekler. Üstelik yolculuk sırasında çeşitli çürüklerle karşılaşacaksınız ve hepsi oyunun hikayesinde önemli bir rol oynuyor.

Ve savaş sistemi de burada harika. Macera sırasında büyük patronlarla ve çılgın ruhlarla savaşmak zorunda kalacaksınız. Taş bir boğayla bile dövüşeceksin. Ve savaşlar sırasında olağandışı büyülü yetenekler, büyü, yakın dövüş ve menzilli silahlar ve çok daha fazlasını kullanabilirsiniz. Sonuç olarak, Kena Bridge of Spirits’teki savaşlar o kadar muhteşem ve atmosferik görünüyor ki kelimelerin ötesinde.

Kena Bridge of Spirits Torrent İndir


Kena Bridge of Spirits Sistem Gereksinimleri

Minimum:
İşletim sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit)
İşlemci: AMD FX-6100 / Intel i3-3220 veya eşdeğeri
RAM: 8 GB
Depolama: 25 GB
DirectX: Sürüm 11
Ekran kartı: AMD Radeon HD 7750 / NVIDIA GeForce GTX 650 ve eşdeğeri
Önerilen:
İşletim sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit)
İşlemci: AMD Ryzen 7 1700 / Intel i7-6700K veya eşdeğeri
RAM: 16 GB
Depolama: 25 GB
DirectX: Sürüm 11
Ekran kartı: AMD RX Vega 56 / NVIDIA GTX 1070 veya eşdeğeri

Resim ve Videolar


Kena Bridge of Spirits İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir