Hot Wheels Unleashed Torrent

HOT WHEELS UNLEASHED Torrent

HOT WHEELS UNLEASHED torrent oyun indir

HOT WHEELS UNLEASHED Oyun Açıklaması

Hot Wheels Unleashed — arcade yarış oyunu sadece yarışları değil, inanılmaz eğlencesi, tarif edilemez atmosferi ve bilinen evrenin en havalı arabaları ile heyecan verici bir yarış aksiyonu sunuyor. Şu anda arsa hakkında hiçbir şey bilinmiyor, ancak geliştiricilere göre oyun, daha fazla içeriğin kilidini açacak sonuçlara ulaşmak ve başarılar elde etmek için oyuncuların bir dizi çeşitli yarışa katılmasına izin verecek tam bir hikaye kampanyasına sahip olacak. . Ama aslında, asıl mesele bu değil, çünkü burada vurgu arsa üzerinde değil, atmosfer ve yarış üzerinde. Burada, Hot Wheels evreninden farklı özelliklere ve sıra dışı özelliklere sahip inanılmaz miktarda çeşitli küçük arabalara sahip olacaksınız.

Ve daha da güzeli, oyunda ilerledikçe, deneyim ve puan kazandıkça daha da fazla arabanın kilidini açabiliyorsunuz. Ayrıca tam teşekküllü bir kişiselleştirme modu, arabanızı özelleştirebileceğiniz, gözünüze çarpacak bir efekt verebileceğiniz bir editör var. Çok sayıda boyama sayfasına, araba gövdelerine uygulanabilecek renklere, çizimlere ve çıkartmalara ve çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Hakikat. yine, deneyim puanları kazanılırken birçok şeyin kilidi ancak zamanla açılabilir.

Bu oyun hakkında gerçekten etkileyici olan şey izler. Özel beceriler olmadan üstesinden gelinemeyecek eğriler. bazen oyuncuya karşı oynayan yerçekimi, dolambaçlı yollar, engeller, keskin dönüşler – bu sizi nelerin beklediğinin tam bir listesi değil. Ayrıca, Hot Wheels Unleashed ayrıca emrinizde tam teşekküllü bir editöre sahip olacak ve bu editörde saçınızı diken diken edecek bir parkur bile oluşturabilirsiniz.

HOT WHEELS UNLEASHED Torrent İndir


HOT WHEELS UNLEASHED Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-Bit or later
İşlemci: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 960 / GeForce GTX 1050
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 22 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-Bit or later
İşlemci: Intel Core i7-5820K / AMD Ryzen 5 2600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 22 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible

Resim ve Videolar

HOT WHEELS UNLEASHED torrent oyun

HOT WHEELS UNLEASHED torrent oyun

HOT WHEELS UNLEASHED torrent oyun

HOT WHEELS UNLEASHED İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir