Hellish Quart

Hellish Quart Torrent

Hellish Quart torrent oyun indir

Hellish Quart Oyun Açıklaması

Oyundan önce Kubold’dan yani geliştirici ve yayıncıdan bahsetmek istiyorum. Kaç kişiler, nereliler ve nasıl çalışıyorlar bir bir bilgim yok ama işlerinde çok iyiler. Hellish Quart duyurulduğundan beri her güncellemeyi youtube kanallarından takip ediyorum. Güzel bir şekilde anlatıyorlar neler yaptıklarını ve yapmak istediklerini. Oyuna girdiğinizde en altta Development Roadmap bile yapmış adamlar. Yakında ne ekleyeceğiz, oyunun full versiyonunda neler göreceksiniz diye. Not: Yeniçeri gelicek. Son olarak Kubold için şunu demek istiyorum. Oyunun demosu sunulmuştu ve bir süre sonra kalktı. Oyun normalde 2020 Kasımda çıkacaktı fakat Cyberpunk Hype ile ilgi görmez pek diye ertelediler. Erteledikleri gün, biz oyunu erteledik umarım anlayış gösterirsiniz dediler ve demoyu yeniden açtılar. Bence kral hareketti.

Şimdi geldik oyuna. Bir ortaçağ hatta ortaçağı geçelim kılıçla alakalı çoğu şeye ilgili, bunlara zaman harcamayı seven biriyim. Bu tarz oyunlar çok fazla hoşuma gidiyor, direk kılıç dövüşünden ziyade One Hit Kill tarzı dövüş oyunları. Ama maalesef bu tarz çok fazla yok. Bushido Blade, Way Of The Samurai vs dışında.

Profesyonelce olmasa da HEMA ile uğraşıyorum. Benim şahsi HEMA bilgilerim dahilinde gayet iyi bir iş çıkardıklarını söyleyebilirim. Zaten kendileri de HEMA ile ilgili kişilere danıştıklarını söylemişlerdi. Oyun için öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor diyebilirim. Grafikler anlamında bir dövüş oyunu için gayet yeterli. Animasyonlar çok güzel. Minik buglar dışında. Mapler güzel tasarlanmış. Kostümlerde aynı şekilde. Zaten kostümler için bayağı uğraşmışlar. Kanallarında bunla alakalı videoda mevcut. Genel olarak çok hoşuma gitti oyun. Zaten çok ucuz bence. Almanızı kesinlikle tavsiye ederim.

İki tane şey takıldı gözüme. Bunlardan biri oynanışı etkilemez diğeri ise yakında düzelir tahminimce. İlki rapier saplandığı zaman gereğinden fazla kan çıkıyor. Azalsa daha iyi olur ama çokta sıkıntı değil. İkincisi ise iki tarafta longsword kullanıyor ise ve tuşlara hızlı hızlı basıyorlar ise biraz lightsaber dövüşüne dönüyor. Fakat iki tarafta zekice oynarsa aslında böyle bir sıkıntı olmaz. Ama kılıçlar çarpıştığından dolayı arka arkaya o hareketleri yapmak biraz imkansız. Oyunda gerçekçi olmayı hedeflediği için bu bence minik bir sıkıntı ama düzelir bence.

Biraz karışık oldu ama umarım hoşunuza gitmiştir. Evet oynama saatim az. Biraz offline, fazkaca da demosunu oynadım. Arada eklemeler yapabilirim.

Hellish Quart Torrent İndir


Hellish Quart Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i-5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 1050 (GPU) or Ryzen 4700g (APU)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: For 720p 60 fps, Low Detail settings. Minimal specs unknown yet – need more testing
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i-5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 970 or RX 590
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: For 1080p 60 fps, High detail settings


Resim ve Videolar

Hellish Quart torrent oyun
Hellish Quart torrent oyun
Hellish Quart torrent oyun

Hellish Quart İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir