Heat

Heat Torrent

Heat torrent oyun indir

Heat Oyun Açıklaması

Bu aralar hayatta kalma oyunları çok popüler, her gün yeni bir oyun çıkıyor.. PC platformunda The Forest ve Green Hell çok ilgimi çekiyor, sanırım onları duymayan yoktur.. Mobilde ise bir ara RAFT oynuyordum, şimdilerde ise sudan çok, balta girmemiş ormanlar ilgimi çekiyor. Ve bugün tamda istediğim gibi bir oyun Steam’de satışa sunuluyor (satışta); adı HEAT. Oyunun teması hayatta kalma ve oyunda kızılderelilerin, atlı kovboyların yaşadığı vahşi batı Amerika’sına gidiyor, hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. Tabi bilgisayarınız oyunu kaldırırsa!

Oyun şuan erken erişimde, yani birçok bug ve bağlantı sorunları çıkacaktır illa ki, ama sorunsuz bir oyun olması tek temennim.. Çünkü oyuna epey emek verilmiş. Oyunun sistem gereksinimlerine bakınca insanın gözü korkmuyor değil.. Acaba optimizasyon sorunları mı var?? (Sistem gereksinimlerini yazı sonunda görebilirsiniz..)

İnşallah öyle olmaz..

Heat’de neler yapabiliyoruz? ..

Vahşi Batı Tutkunları için Yeni Bir Hayatta Kalma Oyunu “HEAT” – oyun-indir

Oyunda kızıldereli, kabile lideri, çiftçi, kovboy, şerif yada Amerika başkanı oluyor, evleniyor, çocuk sahibi oluyor, yuvamızı kuruyor, ev yapıyor, yol yapıyor, çiftçilik yapıyor, hayvan avlıyor, istersek onları yiyor, istersek evcil hayvanımız olarak eğitebiliyor, at, ayı gibi hayvanlarında sırtına binip araç gibi kullanabiliyoruz..

Savaşıyoruz, saldırıyoruz, saldıranlardan korunuyoruz, ailemize saldıranlar oluyor, ailemizi koruyoruz. Hatta çocuğumuz varsa başka oyuncuların çocuğumuza zarar vermemesi yada onu sahiplenmemesi için ekstra dikkat gösteriyoruz..

Oyunda iki yolla çocuk sahibi olabiliyoruz; evlenip çocuk yapıyoruz yada bir çocuğu evlat ediniyoruz (İkinci seçenek daha basit).. Sonrasında çocuğumuz normal hayatın akışındaki gibi büyüyüp bir yetişkin oluyor ve tabi bu süreçte onu bir savaşçı yada iyi bir çiftçi olarak eğitiyoruz..

Oyun online’da oynanıyor, kocaman bir haritada başkaları da sizin gibi hayatta kalmaya çalışıyor ve sizin tarafınızda olduğu gibi onların tarafında da npc’ler oluyor. İsterseniz sessiz sakin bir hayat yaşamaya çalışırsınız, isterseniz diğer oyunculara kabus olursunuz. Seçim sizin.

HEAT Başarılı Olabilecek Mi?

Oyunun grafikleri bence harika görünüyor. Her şey detaylıca düşünülmüş. Oyun, CodeHatch isimli video oyun şirketi tarafından geliştiriliyor ve bu şirketin geçmişte benzer tarzda 3 oyunu daha bulunuyor. İlk oyunları Silas, ikincisi StarForge, üçüncüsü ise Reign of Kings..

Bu oyunlardan ilk ikisini ücretsiz olarak web sitelerinden indirip oynayabiliyorsunuz, üçüncü oyun ise Steam’de 18 tl gibi bir fiyattan satılıyor. Reign of Kings’in Steam incelemeleri için karışık diyebiliriz, seven var sevmeyen var.. Geriye bakınca, CodeHatch’in bu oyunlardan edindiği deneyimlerle Heat oyununda harika bir iş çıkarmış olabileceğini düşünüyorum ve öyle olmasını diliyorum..

Ki şuan herkes konsol tarafında deli gibi Red Dead Redemption 2 oynarken ve PC tarafında RDR2 henüz yer almıyorken böyle bir oyunun satışa çıkması, yapımcılara harika bir fırsat ve büyük bir sorumluluk veriyor. Ya başaracaklar yada bir başka yapımcının gözünü açıp, başkalarının zengin olmasını sağlayacaklar..

Oyunun 6 dakikalık tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz ve oyun hoşunuza giderse hemen aşağıdaki Steam bağlantısından satın alıp oyuna dalabilirsiniz. Tabi yukarıda dediğim gibi, eğer sistem gereksinimleri o kadar abartı olacaksa, çok fazla insanın bu oyunu oynayabileceğini düşünmüyorum. Bir oyun için yeni bilgisayar almak mı? En düşük 4 gb vram ekran kartı mı? Birde 48 gb indirme yapıyoruz!

Lütfen bizi üzme Heat!

 

Heat Torrent İndir


Heat Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
İşlemci: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1300X @ 3.5 GHz
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce 970 GTX (4GB VRAM), AMD RX560 (4GB VRAM)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: SSD strongly recommended. The game contains EAC anti-cheat technology.

Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: i7-6700K @ 4.0 GHz, AMD Ryzen 5 2600X @3.6 GHz
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce 1080 TI GTX (11GB VRAM), AMD Vega 64 (8GB VRAM)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: SSD strongly recommended. The game contains EAC anti-cheat technology.


Resim ve Videolar

Heat torrent oyun
Heat torrent oyun
Heat torrent oyun


Heat İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir