Halo Infinite’in merakla beklenen Forge Modu henüz piyasaya sürülmedi, ancak bu durmadı @DeathTempler PT’nin korkunç koridorunu erken bir versiyonunda yeniden yaratmaktan.

tarafından bildirildiği gibi bilgisayar oyuncusu, Death Templer gibi bazı oyuncular, en son co-op kampanya test uçuşunda Halo Infinite’s Forge Mode’un bitmemiş bir versiyonuna erişmenin bir yolunu buldu ve bu yaratıcılara etkileyici eserler yaratmaları için bazı güçlü araçlar verdi.

İzleyebilirsin PT’nin Halo Infinite’s Forge Mode’daki koridorunun bir incelemesi buraya tıklayarak, ve Forge’un en yeni yinelemesinin çok daha fazla kişiselleştirmeye, daha iyi aydınlatma seçeneklerine, daha çeşitli ses efektlerine ve daha fazlasına izin verdiğini görebilirsiniz.

Bu, Death Templer’ın PT’yi yeniden yaratma misyonunun yalnızca başlangıcıdır, çünkü “PT’yi bir gün Forge’da çok iyi hale getirmek, Konami’den bir durma ve vazgeçmeye neden olur” hedefi vardır.

PC Gamer, oyuncuların Forge moduna erişmeye çalışmaktan kaçınmaları ve Eylül’de Açık Beta’yı beklemeleri gerektiğini, çünkü süreç, 343 Industries tarafından yasaklanmanıza neden olabilecek üçüncü taraf araçları gerektirdiğinden. Yasak çekici henüz Halo geliştiricisi tarafından savrulmadı, ancak artık an meselesi olabilir.

Forge Mode, kampanya görevi tekrarı, kampanya ağı işbirliği, sezon 3, yeni anlatı etkinlikleri, bölünmüş ekran işbirliği ve daha fazlasının yanı sıra Halo Infinite için 2022 yol haritasının bir parçasıdır.

PC’deki En İyi 12 Korku Oyunu

Hideo Kojima ve Guillermo del Toro’dan iptal edilen Silent Hills oyununun bir demosu olan PT, Norman Reedus’u canlandıracak ve Silent Hill serisi için bir sonraki adım olacak şekilde ayarlandı. Ne yazık ki Silent Hills, Konami tarafından iptal edildi ve PT, PlayStation mağazasından temelli kaldırıldı.

Silent Hill serisine yeni bir giriş için söylenti değirmeni son aylarda oldukça meşguldü ve Mayıs 2022, potansiyel yeni bir oyun sızıntısının görüntüsünü gördü ve ardından hızla silindi.

Bize bir ipucu var mı? Olası bir hikayeyi tartışmak ister misiniz? Lütfen adresine bir e-posta gönderin haber ipuçları@ign.com.

Adam Bankhurst, IGN için bir haber yazarıdır. Onu Twitter’da takip edebilirsiniz @AdamBankhurst ve üzerinde Seğirme.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.