Halo 3

Halo 3 Torrent

Halo 3 torrent oyun indir

Halo 3 Oyun Açıklaması

Bu İçerik Hakkında

Halo 3, Halo: The Master Chief Collection’ın bir sonraki bölümü olarak bilgisayarlara geliyor. Bilgisayarlar için en iyi hâle getirilen, orijinal Halo üçlemesinin bu dramatik, heyecan verici sonucunda Master Chief’in Covenant, Flood ve tüm İnsanlık arasındaki savaşı sonlandırmak üzere dönüşüne şahitlik edin. Galaksinin kaderi tehlikededir ve Master Chief, Afrika kumullarının altında insanlığın kurtuluşu veya yok oluşunun anahtarı olabilecek kadim bir sırrı açığa çıkarmak için dönüş yapar. Bu obje İnsan ve Covenant arasındaki çatışmaların gidişatını değiştirebilecektir.

Oyun Özellikleri

 • Bilgisayar Seçenekleri/İyileştirmeleri: Halo 3 şimdi bilgisayarlar için en iyi hâle getirildi. Ayrıca 60+ FPS’de ve 4k UHD olarak her zamankinden daha iyi görünüyor.* Diğer olağan bilgisayar seçenekleri olarak özelleştirilebilir fare ve klavye desteği, ultra geniş ekran desteği, FOV özelleştirmesi ve daha fazlası bulunuyor.
 • Harekât: Halo evrenindeki bir sonraki bölümü tecrübe edin ve 11 unutulmaz görev boyunca savaşarak ilerleyin.
 • Çok Oyunculu: Halo: The Master Chief Collection’da tamamen güncellenmiş bir ilerleme sistemi sunan, ikonik Halo 3’teki 24 çok oyunculu haritasıyla Halo maceranıza devam edin.
 • Atölye & İzleme: Simgesel Atölye aracıyla oyunu oynamanın yeni yollarını oluşturun ve en sevdiğiniz anları kayda almak ve toplulukla paylaşmak için İzleme’den faydalanın
 • Halo 3 Torrent İndir


  Halo 3 Sistem Gereksinimleri

  Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  İşletim Sistemi: Windows 7
  İşlemci: Intel Core i7-975 | AMD A12-9800 APU
  Bellek: 2 GB RAM
  Ekran Kartı: GeForce GTS 450 | Radeon R7 Graphics
  Depolama: 55 GB kullanılabilir alan
  İlave Notlar: 30 FPS on performance settings at 1920×1080
  Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir


  Resim ve Videolar

  Halo 3 torrent oyun
  Halo 3 torrent oyun
  Halo 3 torrent oyun


  Halo 3 İndirme Linkleri

  HATIRLATMA

  Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
  Oyunu satın almak için tıklayın


  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir