1. Grand Theft Auto V/ GTA Online (Orijinal Sürüm: 2013, Xbox 360 ve PS3)

Tam durak, GTA V en iyisi GTA şimdiye kadar yapılmış oyun.

GTA V tüm serideki en iyi görünen ve en iyi oynayan oyundur ve bunun büyük bir kısmı Rockstar’ın ayrıntılara gösterdiği özenle ilgilidir. Trafik konilerini devirebilir, ormanda hayvanları izleyebilir ve tahıl kutularındaki etiketleri okuyabilirsiniz. Kahretsin, TV izleyebilir veya hatta tamamen kurgusal bir oyun içi internette gezinebilirsiniz. Vahşi.

GTA V oynaması da bir zevktir ve tek bir seansta bir treni havaya uçurmanın veya bir bankayı soymanın kaosu ile gece çölde paraşütle atlamanın güzelliği arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu harika.

o zaman sahipsin GTA Çevrimiçi. Evet, bazı fiyatlar çok saçma ve en yeni ve en havalı oyuncakları almak için öğütmek sonsuza kadar sürebilir. Fakat GTA Çevrimiçi hala içinde yüzlerce saat kaybettiğim bir oyun alanı. Dağların etrafında dolaşmak, misyonlar yapmak, araba yarışları yapmak, polisle büyük çaplı çatışmalara girmek—bunların hepsi geçmişte yaptığınız şeyler. GTA Daha önce, ancak hepsini arkadaşlarla yapabilmek, deneyimi canlandırıyor.

En iyi yanı, birkaç ayda bir, oynayabileceğiniz yeni bir araç veya mod olmasıdır. GTA Çevrimiçi sürekli değişiyor ve ücretsiz olan bu güncellemeler tamamen yeni oyun sistemleri ekliyor. Tüm bu yıllar yayınlandıktan sonra GTA Çevrimiçi ve ben hala oyunu oynuyorum; hala taze hissettiriyor.

eğlenceli gerçek: Süre GTA hayranlar yıllarca aradı Ufolar, hayaletler, ve Büyük ayaklar birden fazla oyunda, bu aramaların çoğu fazla çıkmadı. Rockstar, bunun bir trend olduğunu fark etmiş gibi görünüyor çünkü bu üç şeyi de dahil ettiler. GTA V. Bu dahil etme yardımcı olur Mt. Chiliad efsanesinin insanları efsanevi bir jetpack aramaya motive etmede neden bu kadar güçlü olduğunu açıklayın.


Her şeye utanç verici sayıda saat koyan biri olarak, nostaljiyi bir kenara koymak GTA oyunlar, GTA V serinin zirvesidir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.