GRIME

GRIME Torrent

GRIME torrent oyun indir

GRIME Oyun Açıklaması

GRIME hızlı, hataya yer vermeyen bir Aksiyon-Macera RYO’dur. Anatomik entrika dolu bir dünyayı parçalarına ayırırken düşmanlarını biçim ve işlevi değişen canlı silahlarla ezip geç ve sonra, bedenini güçlendirmek için onlardan artakalanları yiyip bitir.

Yok et… Kendine kat… Büyü… GRIME hızlı ve hataya yer vermeyen bir Aksiyon-Macera RYO’dur. Anatomik korku ve entrika dolu bir dünyayı parçalarına ayırırken düşmanlarını biçim ve işlevi değişen canlı silahlarla ezip geç ve sonra, bedenini güçlendirmek için onlardan artakalanları yiyip bitir. GRIME, sadece özgün oyun tarzına en uygun olduğunu düşündüğün özellikleri yükselterek oyunu kendi tercihlerine göre oynama imkânı sunar. Zihinde bazı anıları canlandıran çeşitli ortamlarda ilerlerken, orada yaşayanlarla tanışırken ve neden delirdiklerini keşfederken bir düşmanı alt etmenin birden fazla yolu olduğunu göreceksin.

GRIME Torrent İndir


GRIME Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i5 3470 or AMD equivelent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce 960 or AMD equivelent
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

GRIME torrent oyun
GRIME torrent oyun
GRIME torrent oyun


GRIME İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir