Gene Rain

Gene Rain Torrent

Gene Rain torrent oyun indir

Gene Rain Oyun Açıklaması

31 Temmuz 2018’de Xbox One ve PlayStation 4 platformu oyuncularına sunulan Gene Rain bilgisayar platformuna gelmeye hazırlanıyor. Konsollarda geniş kitlelere ulaşan yapım, 2020 yılında da bilgisayar platformunu kasıp kavuracak gibi görünüyor.

blank

Konsollarda 4K grafik açıları ile oynanan ve oyuncuları tam anlamıyla aksiyona doyuran Gene Rain günümüze kadar almış olduğu güncellemeler ile bilgisayar platformuna gelecek. Deeli Network tarafından geliştirilen yapım tek oyunculu bir oynanış yapısına sahip olurken bünyesinde birbirinden farklı karakterlere de yer veriyor. Oyuncuları bir nevi robotik savaşların ortasına götüren yapım da 9 farklı silah modeli, çeşitli karakter özellikleri de yer alacak.

Yapılan savaşlar sonrasında oyuncular karakterlerini yeni özellikler ile geliştirebilecekler. Ancak bu savaşlardan galibiyet ile ayrılmış olmaları ve belirtilen puanlara ulaşmaları gerekiyor olacak. 12’den fazla düşman türü ile yakın savaşlara katılacağımız oyun içerisinde her düşmanın da kendine özgü özellikleri olacak.

Oyunun Steam sayfasında yer alan bilgilere göre yapım içerisinde İngilizce, Geleneksel Çince ve Basitleştirilmiş Çince dil destekleri yer alacakmış. Unutmadan belirtelim oyunun kamera açıları üçüncü şahıs olacak ve oyuncular tempolu bir oynanış eşliğinde hayatta kalmaya çalışacaklar.

Gene Rain Torrent İndir


Gene Rain Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: Intel Core i3 3210 3.2GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 750Ti 2GB
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Any

Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 Bit)
İşlemci: Intel Core i5 4690 3.5GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050Ti 4GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 18 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Any


Resim ve Videolar

Gene Rain torrent oyun
Gene Rain torrent oyun
Gene Rain torrent oyun


Gene Rain İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir