Gas Station Simulator Torrent

Gas Station Simulator Torrent

Gas Station Simulator torrent oyun indir

Gas Station Simulator Oyun Açıklaması

Son zamanlarda meslek simülatörleri oyun dünyasında ivme kazanıyor. Benzin İstasyonu Simülatörü— bir benzin istasyonunu tamamen yönetebileceğiniz yer. İşletmeniz, otoyol boyunca çölde bulunuyor. Rastgele dolaşan müşterilere yüksek kaliteli yakıt ikmali ve onarım hizmetleri sunan bu tanrının unuttuğu yerde gelişmeye başlamaya hazırız. Küçükten başlayarak terk edilmiş bir benzin istasyonunun eski ihtişamını geri yükleyin: eski iç mekanın unsurlarından kurtulmak, odanın kutusunu toplamak ve ona düzgün bir görünüm kazandırmak. Müşteri hizmetleri için gerekli olan her şeyi satın alırken tasarruf etmeyi yönetin. Hizmetlerden kazandığınız paraya devam edin, benzin istasyonunun çekiciliğini artırabilir, yeni ve yeni müşteriler çekebilir, onlara duş, sıcak yemek ve lezzetli kahve gibi ek hizmetler sunabilirsiniz. Zengin müşteriler, Tesla’sının şarj olmasını beklerken latte içecekleri ile şımartılır.

Gelişirken bölgeye yeni nesneler ekleyin: istasyonlar, tesisler, profesyonel ekipman, araba yıkama, mini market ve hatta kamyoncular için rahat bir otel. Benzin istasyonunun karlılığını artırmak için slot makineleri geliştirin ve kurun. Benzin istasyonunu restore etmenin yanı sıra, benzersiz görünümüne de dikkat etmeniz gerekecek. Oyun, benzin istasyonuna bireysellik kazandırmak için birçok seçenek, ayar, renk şeması, iç ve dış çözümler sunar. İlan vermeyi unutmayınız. Müşteriler, belirli hizmetleri açtığınızı ve sunduğunuzu öğrenmelidir. Gelecekteki karlar için bir pazarlama kampanyasına yatırım yapın. Zamanında ve kaliteli müşteri hizmeti anahtardır. Tüm gelenler arabalarının kaliteli yakıtla doldurulmasını isterler ve kendileri de sıcak ve lezzetli yemekler isterler. Simülatör ayrıca benzin istasyonunun olası ev içi zorluklarını da sağlar, yoğun saat ve çalışan eksikliği gibi. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için zamanınızı doğru yönetmeyi, önceliklendirmeyi ve kaynakları tahsis etmeyi öğrenin.

Gas Station Simulator Torrent İndir


Gas Station Simulator Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit) or 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i3 3.0 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 660 2GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 (recent generation)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 900-series 4GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Gas Station Simulator torrent oyun

Gas Station Simulator torrent oyun

Gas Station Simulator torrent oyun


Gas Station Simulator İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir