Football Manager 2020

Football Manager 2020 Torrent

Football Manager 2020 torrent oyun indir

Football Manager 2020 Oyun Açıklaması

Futbol kulübünüzü kendi yönteminizle yönetin. Planlama ve gelişimi daha önce hiç olmadığı kadar ödüllendiren ve menajerleri hem kendi hem de takımlarının kimliklerini geliştirmeye ve iyileştirmeye teşvik eden yeni özellikler ve oyun kontrolleri sunan Football Manager 2020’de bütün fikirler önemlidir.

Tünelde ilerleyerek heyecanı maçın tam kalbinde yaşayacağınız capcanlı bir futbol dünyasına adım atın. Burada fikirlerinizin önemi var!

Burası, planlama ve bilgi birikimini ödüllendiren bir dünya, ama diğer oyunların aksine takip edilecek, önceden belirlenmiş bir sonu ya da senaryosu yok. Sadece sonsuz sayıda olasılık ve fırsat. Her kulübün anlatacak bir hikayesi vardır ve onu yaratmak tamamen senin elinde.

Futbolun bir rüyalar oyunu olduğu söylenir. Yani, menajerler de özel bir hayalperest türü sayılır.

Onlar sorunları değil, sadece fırsatları görür: dünyanın en iyilerine karşı kendilerini kanıtlayacakları, gelişecekleri ve yeni bir futbol felsefesi aşılayacakları, yeteneklerin çekirdekten yetişeceği, kulübün daha yukarılara zorlayacağı ve kupaya dair o bekleyişin sonuna ulaşacakları şanslar.

Zirveye nasıl ulaşacağınız size kalmış… Kararları alan sizsiniz, sonuçlarına da hazır olun…

 • Dünya çapında futboldaki en iyi 50 ülkeden biri arasından kulübünüzü seçin
 • 2500 kulüpten biriyle her seviyede başarıya imza atarak yeni bir çağ başlatın
 • En iyi oyuncularla sözleşme imzalayıp geleceği şekillendirin, 500.000’in üzerinde gerçek oyuncu ve personeli gözleyin
 • Kendi taktik vizyonunuzu oluşturun ve antrenman sahasında bu vizyonu gerçeğe dönüştürün
 • Bugüne kadarki en sürükleyici ve en akıllı maç motorumuzla oynayın
 • GELİŞTİRME MERKEZİ

  Altyapı faaliyetleri ile ilgili tam denetim sunan çok kapsamlı bir merkez. İlk 11’e hazır olana kadar genç yıldızları kulübe vardıkları ilk andan itibaren altyapıda geliştirmenize olanak tanır.

  KULÜP VİZYONU

  Bir kültür geliştirin, gündemdeki hedeflerini gerçekleştirmek için yönetim kuruluyla çalışın ve gelecek sezonlarda ilerleme göstermek üzere kulübünüz için bir yol planlayın. Kulüp Vizyonu yönetim kurulunun çok daha ötesine gider, transferlere, oyun tarzına rekabet beklentilerine etki edebilir, kulübün kimliğini güçlendirmeye çalışırken çok yıllı hedefleri yakalayabilirsiniz.

  OYNATILMA SÜRESİ YOL HARİTASI

  Oyuncunun kadrodaki yerini tanımlamanın yepyeni bir yolu. Oyuncunun sözleşmesi boyunca o an için ve geleceğe yönelik oynatılma süresini oluşturarak, Yedek Oyuncu aşamasından Yıldız Oyuncu olana kadar her aşama için net bir yol belirleyin.

  TEKNİK HEYET

  Yeni roller, tavsiye ve etkileşim ekibini daha önce hiç olmadığı kadar önemli kılıyor. Bölgeler arasındaki daha fazla işbirliği oyunu, tıpkı gerçek hayattaki gibi bir teknik ekip yapısına yaklaştırıyor.

  GRAFİKLE İLGİLİ GELİŞTİRMELER

  Yeniden tasarlanan oyuncu ve menajer modelleri, geliştirilmiş ışıklandırma ve yenilenmiş saha görselleri şimdiye kadarki en gerçekçi ve en iyi görünümlü maç deneyimini oluşturmak için bir araya geliyor.

  Çalıştırma Talimatları

  1- fm25.exe tıklayarak açınız, açıldıysa oynamaya devam edin. Eğer çalışmıyorsa, 2- CrackTest klasöründeki dosyaları ana klasöre kopyalayın ve tekrar fm25.exe dosyasından çalıştırmayı deneyin. 3- PC’nizdeki birine yakın CPU modelleri daha iyi çalışma şansına sahiptir. Çalışan birini bulana kadar cpu’nuza yakın farklı CrackTest klasörlerini deneyin. AMD işlemciniz olsa bile Intel cpus’u test edebilirsiniz veya tam tersi

  Football Manager 2020 Torrent İndir


  Football Manager 2020 Sistem Gereksinimleri

  Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 (Update 1803/April 2018 or later) – 64-bit
  İşlemci: Intel Pentium 4 (64-bit), Intel Core 2 or AMD Athlon 64 – 2.2 GHz +
  Bellek: 2 GB RAM
  Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
  DirectX: Sürüm 11
  Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
  Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir


  Resim ve Videolar

  Football Manager 2020 torrent oyun
  Football Manager 2020 torrent oyun
  Football Manager 2020 torrent oyun


  Football Manager 2020 İndirme Linkleri

  HATIRLATMA

  Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
  Oyunu satın almak için tıklayın


  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir