Fight of Gods

Fight of Gods Torrent

Fight of Gods torrent oyun indir

Fight of Gods Oyun Açıklaması

Bağımsız geliştiriciler oyun dünyanın geleceği diyoruz. Bir çok başarılı yapım da çıkıyor. Limbo ya da Super Meat Boy gibi muhteşem oyunlar çıktı. Bizleri de kendilerine hayran bıraktı. Bu tarz yapımların en büyük özelliği, altta yatan eşsiz fikir ve farklı dünyaları oluyor genelde. Grafikleri bir çok yapımınki kadar süslü püslü olmasa da taklit edilebilir nitelikte oluyor. Fight of Gods da bağımsız bir yapımcı olan Digital Crafter’ın ikinci oyunu. Steam üzerinden 9 TL gibi bir fiyat ile satılıyor. Oyun motoru olarak da Unity kullanmış. Ama “Bu motorun nimetlerinden faydalanabilmiş mi?” diye sorarsanız susmam gerekecek.

“Baştan söyleyeyim, bunu bir inceleme gibi beklemeyin. Aslında deneyim yazısı olacak. Amacım almak isteyenleri bir kez daha düşünmeye yönlendirmek.”

Birkaç gün önce Steam üzerinden satışa sunulan Fight of Gods’ı parasını ödeyerek satın aldım. Zira konu güzel/eğlenceli gözüküyordu. Tanrıları kendi aralarında dövüştürüyorsunuz. Yapıma doğru yansıtılırsa, muhteşem bir sonuç olabilirdi. Oyun indirdiğim gibi hiç bekletmeden hızlı bir başlangıç yapmak istedim ve bir tanrıyı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Tercihim Buddha’dan yana oldu. Bu aşamada çok zorlandığımız söylemeden edemeyeceğim. Zira sadece tanrınızı seçerek geçemiyorsunuz. Karakterinizin kullanacağı modellemeyi de seçmeniz lazım. Ancak ne kadar tuş denediysem olmadı. En sonunda delirip tüm klavyeyi yumruklamaya başladım. Nasıl oldu ise geçtim. Velhasıl kelam karşımda ilk savaşacağım tanrı çıktı. Anubis… Mısırlıların ölülere yol gösteren tanrısı. Mitolojide de önemli bir yeri vardır. İlk karşılaşmamızda tuşların yerini bulana kadar göbeğim çatladı desem yalan olmaz. Zira menüye girmek ayrı bir dert, içinde seçim yapmak daha büyük bir dert. Kısacası kullanıcı ara birimi oyunun en büyük problemi. Bir süre sonra alışsanız da silme aşamasına geldiğiniz için pek kurtarıcı etkisi olmuyor.

Fight of Gods Tuşları öğrendikten sonra karşılaşma yaklaşık 12 saniye kadar sürdü ve KnockOut ile bitti. Oyunun en büyük açığını daha ilk saniyeden yakalamıştım. Kenara sıkıştır ve vur Allahım vur. Ağzı burnu dağılan Anubis ile bir raundumuz daha vardı. Ancak o da en fazla 15 saniye sürdü. Ardından diğer tanrılar da önümde sıralandılar. Akibetleri pek farklı olmadı. En çok zorlandığım son Boss idi. Evet, yanlış okumadınız. Son çıkan tanrının adı Boss. Ekip oldukça yaratıcı olduğu için kendi tanrılarını yaratıp adına da Boss demişler sanırım. Diğerlerinden farklı olarak köşeye sıkıştığında az da olsa vurabiliyor. Aynı zamanda hayat barını çok zor düşürebildiğiniz için kısa süre sonra eliniz ve kollarınız yorulmaya başlıyor. Yine de 25-30 saniye gibi bir aralıkta indirebiliyorsunuz.

Elbette oyun bu kadar kolay değil. Ben orta seviyede oynadım. Bunun zor ve çok zor seviyeleri de var. Ancak hepsinde olay aynı şekilde çözülebiliyor. Sadece öldürme süreleri artıyor. Toplamda bir çok fakrlı mitolojiden 10 kadar tanrı ile kapıştıktan sonra oyunu tamamlıyorsunuz. Bitirdiğinizde de kütüphanenize herhangi bir tanrı için yeni kaplama ekleniyor.

Fight of Gods Torrent İndir


Fight of Gods Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit versions required)
İşlemci: i5-4460
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 750
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit versions required)
İşlemci: i7-4790
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 960
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Fight of Gods torrent oyun
Fight of Gods torrent oyun
Fight of Gods torrent oyun

Fight of Gods İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir