Fall Guys'dan bir karakter, yanında büyük, çubuk şeklinde bir gölge belirirken korkmuş duruyor.

Geçen hafta çok sayıda rapor gördüm sonbahar adams oyuncuları yanlışlıkla yapılan satın alımlardan şikayet ediyor. Bugün, bu sorunlara yanıt olarak, Güz Beyler geliştirici Mediatonic, her aktif oyuncuya kesinlikle fallik görünümlü bir oyun içi kostüm gönderdi. Ayrıca mağazasını düzeltmeye çalışırken etkilenen oyunculara geri ödeme sunuyor.

Olarak tarafından rapor edildi VGC geçen cumaçok sayıda oyuncu Güz Beyler subreddit, bir öğeyi önizlemek için mağazayı açarken oyunun premium para birimiyle yanlışlıkla bir şeyler satın alma hikayelerini paylaşıyordu. Daha da kötüsü, bir oyuncunun bu “otomatik satın alma” hatasıyla ilgili müşteri desteğinden aldığı tepki, destek personelinin hatanın bir hata olmadığını ve yanlışlıkla yapılan satın almaların hala sayıldığını ve geri ödenemeyeceğini iddia etmesiyle yetersiz alındı. . Bu, beklediğiniz kadar iyi geçti. Mediatonic’ten tweet’lenmiş bir özüre yol açan 15 Temmuz’da hem satın alımları iade etme hem de herkese yeni, daha uzun görünümlü (!) sonbahar adam deri.

Şimdi bugün, o cilt burada. Envanterimi kontrol ettim ve işte, şimdi “adlı yeni bir efsanevi kostümün gururlu sahibiyim.büyükler” Bu ilk değil Güz Beyler oyunun oyun içi fasulyeleri için bu daha uh… çubuk benzeri kıyafeti teklif etti, ancak kostümün bu versiyonu, fasulyenizin seçilen renk temasına bağlı olarak renk değiştiriyor, ki bu güzel.

Nedense, koşan millet Güz Beyler‘ Resmi Twitter hesabı, yeni kıyafeti çok tehditkar bir auraya sahip bir tweet ile canlı yayına sokmaya karar verdi.

Tweet’e verilen yanıtlar beklediğinizden çok daha fazlasıydı, birçok insan gölgeli figürün bir çük gibi göründüğüne dikkat çekti. Bazıları, Twitter’ın ne kadar büyük olduğuyla ilgili şaka yanıtları göndermek için hassas içerik filtresini kullandı. Bilirsin, yarak şakaları. Haftanın ne kadar erken olduğu önemli değil, iyi bir çük şakası komiktir.

Bu yeni kostümden daha da önemlisi, Mediatonic’in 21 Haziran’dan sonra satın alınan kozmetik ürünlerle ilgili tüm iade taleplerini yerine getirecek ve oyun içi mağaza düzeltilip güncellenene kadar devam edecek.

Güz Beyler son zamanlarda popülaritesi patlıyor oyundan sonra ücretsiz oynanabilirliğe geçiş yaptı. Mediatonic, değişiklikten sadece iki hafta sonra oyunun 50 milyon kişi tarafından oynandığını bildirdi. İşte orada büyük bir sik enerjisi var.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.