Fade to Silence

Fade to Silence Torrent

Fade to Silence torrent oyun indir

Fade to Silence Oyun Açıklaması

Black Forest Games tarafından geliştirilmekte olan ve THQ Nordic gibi önemli bir ismi arkasında bulunduran bir yapım kendisi. Daha çok, hayatta kalma özelliği öne çıkmakta. Yani, elinizdekileri akıllıca kullanmanız gereken ve sadece gerekli şeyleri toplamanız gereken bir yapım. Gerçekten uzun bir süredir erken erişimde bulunduğunun da altını çizmek gerek. RPG ağırlığını fazlasıyla hissettiğiniz ve elde ettiğiniz zaferler için gerçekten sevindiren bir oyun olmuş Fade to Silence.

Hikaye açısından, bitmek bilmeyen bir kış ile sınanmakta olan dünyada hayatta kalma mücadelesi veren insanları görmekteyiz. Kar ve buz, insanoğlu için gerçekten zor olan bir dünya şekillendirmiş. Doğa kanunları yerle bir olmuş durumda. Eldritch’ten fırlama ürkütücü yaratıklar dünyada fink atıyor. Bizim görevimiz ise, insanları kurtarmak, hayatta kalmalarını sağlamak ve bu canavarlaşmış doğaya ve yaratıklara kafa tutmak.

Fade to Silence inceleme

Peki, nasıl bir oynanış sunuyor? Öncelikle, oyun bize 2 adet mod sunuyor. Bunlardan bir tanesi, kolay mod olarak da tanımlayabileceğimiz bu modun adı Exploration. Bu modda, başarım elde edemiyorsunuz ve Circle of Torment kapalı durumda. Ayrıca, bu modda elde etmiş olduğunuz şeyler, asıl moda aktarılmıyor. Bu sebeple, sadece öğrenmelik kullanabileceğiniz bir mod. Survival modu olan asıl modumuzda başarımları açabiliyorsunuz. Can konusunda sınırlı bir durumdasınız ne yazık ki ama Circle of Torment oyun tecrübenizi olumlu bir şekilde etkiliyor, merak etmeyin.

Oyuna, bir meşale ile başlıyorsunuz ve elinizdeki meşale ile keşfe çıkıyorsunuz. Eşya alanınız sınırlı olduğu için, önünüze gelen her şeyi de toplayamıyorsunuz ne yazık ki. Çok akıllıca davranmanız gerekiyor ve ihtiyaçlarınıza yönelik adımlar atmanız gerekiyor. Fade to Silence içerisinde doğa bile sizin düşmanınız. Oyundaki neredeyse her şey düşmanınız olduğu için, güvenli ve doğru adımlar atarak eşyalar toplayıp, merkezinizi güçlendirmek ve insanları kurtarmanız gerekiyor. Tabii, kurtardığınız insanları takipçileriniz olarak yanınıza alabiliyor ve onları çalıştırabiliyorsunuz.

Fade to Silence Torrent İndir


Fade to Silence Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64bit
İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R9 270 (2gb or more)
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: Intel Core i7-3770/AMD FX-8350 or better
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 480
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Fade to Silence torrent oyun
Fade to Silence torrent oyun
Fade to Silence torrent oyun

Fade to Silence İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir