Factory Town

Factory Town Torrent

Factory Town torrent oyun indir

Factory Town Oyun Açıklaması

Bilgisayar platformu için özel olarak geliştirilen ve dün akşam saatlerinde yayınlanan Factory Town şu sıralar oyunculardan olumlu yorumlar almaya devam ediyor. Tek oyunculu olarak oynanabilecek olan yapımda şehir kurma simülasyonu bizleri bekliyor olacak.

Erik Asmussen tarafından geliştirilen ve dün yayınlanan Factory Town ile hayallerinizdeki şehri kurmaya çalışacağız. Simülasyon ve strateji oyunu olarak tanımlanan Factory Town, erken erişim oyunu olarak karşımıza çıktı. Yayınlanması ile oyuncular tarafından olumlu yorumlar almaya başlayan yapım, rengarenk içerikleri ile bizleri keyifli bir oynanış dünyasına götürüyor.

Tek oyunculu bir oynanışın yer aldığı yapımda herhangi bir internet bağlantısı olmadan hayallerimizdeki şehri inşa etmeye çalışacağız. Bize verilen alan içerisinde evler inşa edecek, yollar yapacak, ağaçlar dikecek ve oldukça hoş bir görünüme sahip olan bir şehir kurmaya çalışacağız. 3D grafik açıları eşliğinde oynayacağımız yapımda, 7 farklı dil seçeneği yer alıyor ancak bu diller arasında Türkçe yer almıyor.

Factory Town Torrent İndir


Factory Town Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
Bellek: 1 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 250 MB kullanılabilir alan Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
Bellek: 2 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 250 MB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Factory Town torrent oyun
Factory Town torrent oyun
Factory Town torrent oyun

Factory Town İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir