Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea

Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea Torrent

Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea torrent oyun indir

Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea Oyun Açıklaması

Kurulduğu günden bu yana kendini sürekli geliştirerek devam eden SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ile büyük bir başarı yakalamıştı. Şirket, dünya çapında birçok oyuncuyu bir araya toplamış ve bir tır simülasyonunda buluşturmuştu. Euro Truck Simulator 2, ülkemizde de her yaşça kendine kitle edinebilmiş bir oyun olarak karşımıza çıkmıştı.

Şirketin oyuna eklediği her DLC ETS2’ye yeni bir hava katmış, oyunculardan pozitif yorumlar almıştı. SCS Software’in bu konudaki son ürünü ise en çok ülkemizdeki oyuncuları sevindiren cinsten olacaktı: Road to the Black Sea harita DLC’si. DLC kapsamında ülkemizden bir parça ile birlikte Romanya ve Bulgaristan oyuna eklenecekti.

Oyunculara 10.000 kilometre daha yeni yol getirecek Road to Black Sea, belki de Euro Truck Simulator 2’nin bugüne kadar en çok beklenmiş DLC’si olabilir. Çünkü oyuna DLC ile birlikte Avrupa’nın en büyük şehri İstanbul da eklenecek. Fakat bugüne kadar DLC’nin çıkış tarihi ile ilgili bir haber verilmemişti.

İşte bugün SCS Software, Road to the Black Sea DLC’sinin çıkış tarihini açıkladı. Şirketin blogundan yapılan paylaşıma göre beklenen DLC, 5 Aralık 2019 tarihinde Euro Truck Simulator 2 topluluğuyla buluşacak. Peki bizi bu yeni DLC’de neler bekliyor? Gelin bakalım:

10.000 kilometreden fazla yol Keşfedilmeyi bekleyen Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin bir parçası Avrupa’nın en büyük şehri İstanbul 11 yeni yerel şirket ve endüstri 20 yeni büyükşehir ve birçok ufak yerleşim alanı ve şehir Şehirlerin ünlü simgeleri

Ana oyun ve tüm ek paketler dahildir.

Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea Torrent İndir


Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea Sistem Gereksinimleri

Minimum: OS: Windows 7
Processor: Dual core CPU 2.4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
Recommended: OS: Windows 7/8.1/10 64-bit
Processor: Quad core CPU 3.0 GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 760-class (2 GB)


Resim ve Videolar

Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea torrent oyun
Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea torrent oyun
Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea torrent oyun

Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir