Escape from Tarkov

Escape from Tarkov Torrent

Escape from Tarkov torrent oyun indir

Escape from Tarkov Oyun Açıklaması

Son yıllarda özellikle Arma’nın DayZ mod’unun ortalığı kasıp kavurması ve Minecraft gibi sandbox yapımların müthiş bir popülarite kazanması ile birlikte hayatta kalma temalı oyunlar da müthiş başarılar kazanmaya, yapımcılarını satış rakamları ile birlikte memnun etmeye başladı. Yer yıl, özellikle Steam’in erken erişim sistemi üzerinde birbirinden farklı onlarca yapım yer edinmeye çalışırken, bunların %90’a yakını kısa zaman içerisinde unutuluyor veya geliştirme aşaması inanılmaz yavaşlıyordu.

Escape From Tarkov Hayatta kalma temalı oyunlara kaliteli bir örnek oluşturmak isteyen Rus oyun geliştirme stüdyosu Battlestate Games ise, geçtiğimiz yıl Escape From Tarkov’u bizlere duyurdu. İlk duyurusu ile birlikte hem simülasyon vari oynanışı, hem de özelleştirme seçenekleri ile hayatta kalma temalı oyunları seven oyuncuları heyecanlandırmayı başaran Escape From Tarkov, oyun içerisinde herhangi bir fantastik öğeye yer vermemesi ve aslında tamamen PvP tabanlı olması dolayısı ile farklı bir yapım olacağını kanıtladı. Tarkov isimli kurgusal bir şehirde geçen Escape From Tarkov, USEC isimli Amerikan ve BEAR isimli Rus özel kuvvetlerinin şehirden bilinmeyen bir sebep dolayısı ile kaçmaya çalışmasını konu alacak. Oyuna başlarken iki gruptan birini seçtiğimiz Escape From Tarkov’da, karşı gruptan gördüğümüz bir oyuncuya hiçbir sebep olmaksızın saldırabilecek ve öldürmeyi başarırsak üzerinde ki tüm ekipmanları alabileceğiz.

Oynanış bakımından tamamen gerçekçi bir deneyim sunacak olan Escape From Tarkov’da, silahın tetiğine kadar modifiye etme imkanı sunulacak. Silah üzerinde yaptığımız modifikasyonların da oynanışa ciddi anlamda etki edeceği oyunda, hiçbir modifikasyon gereksiz veya boşuna olmayacak. Genellikle karanlık ortamlarda geçen bina içi bölgelerde, tüfek ışığı hem etrafı aydınlatmaya, hem de karşımızda düşman bulduğumuz anlarda gözlerini kör etmeye yarayabilecek. Battlestate yapımcıları her silahın ve modifikasyonun işe yarar olması için ciddi önem gösteriyor.

Escape From Tarkov Oyun içerisinde birbirinden farklı onlarca silah bulunacak. Bu silahları yerde bulabilecek yahut oyun marketinden satın alabileceğiz. Ancak şunun altını çizmek gerekiyor ki, Escape From Tarkov’de herhangi bir şekilde öldürülürsek, silahımızı kaybedeceğiz. Ancak oyun içerisinde bulunacak olan sigorta benzeri bir sistem ile öldükten sonra eğer rakip oyuncu silahımızı almaz ise, sigorta tarafından silahımız bizlere geri verilecek.

Escape From Tarkov yalnızca silah bulma veya silah modifiye etme üzerine kurulu bir yapım değil. Oyun içerisinde karakterimizi de özelleştirebileceğimiz zırhlar mevcut. Farklı zırh modelleri ile farklı özellikler kazanabiliyorken, farklı çantalar ile de ekipman kapasitemizi yükseltebiliyoruz. Ayrıca karakterimiz ile oynamaya devam ettikçe farklı yetenekler kazanabiliyoruz. Oyunun RPG elementlerinden bol bol bulunduracağını belirtebilirim. Bazı özellikler ile dayanıklılığımız artabilecekken, bazıları ile daha hızlı yağma yapabilecek veya daha hızlı koşabileceğiz. Oyun içerisinde bu tip karakter özelleştirmeleri ile birlikte ister bir keskin nişancı, ister hızlı bir asker, istersek te tank benzeri karakterler oluşturabileceğiz. Zaten yapımcılar da Escape From Tarkov için MMO benzetmesi yapıyorlar.

NOT OYUN BETADIR! ÇALIŞMAYABİLİR YADA HATALI ÇALIŞABİLİR BUNU KABUL EDEREK İNDİRME YAPINIZ.

Escape from Tarkov Torrent İndir


Escape from Tarkov Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri: İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 Bit)
İşlemci: Dual-core processor 2.4 GHz (Intel Core 2 Duo, i3) ya da 2.6 GHz (AMD Athlon, Phenom II)
Hafıza: 6 GB
Ekran Kartı: DirectX 9 destekli 1 GB hafızalı ekran kartı
Hard Disk: 8 GB kullanılabilir alan Önerilen Sistem Gereksinimleri: İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 Bit)
İşlemci: Quad-core processor 3.2 GHz (Intel i5, i7) ya da3.6 GHz (AMD FX, Athlon)
Hafıza: 8 GB
Ekran Kartı: : DirectX 11 destekli 2 GB hafızalı ekran kartı ya da daha iyisi
Hard Disk: 8 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Escape from Tarkov torrent oyun
Escape from Tarkov torrent oyun


Escape from Tarkov İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir