Equilinox

Equilinox Torrent

Equilinox torrent oyun indir

Equilinox Oyun Açıklaması

Equilinox, kendi ekosistemlerinizi oluşturabileceğiniz ve besleyebileceğiniz rahatlatıcı bir doğa simülasyonu oyunudur. Dünyayı kendi isteğinize göre şekillendirin, yüzlerce farklı tür yetiştirin ve daha egzotik bitki ve hayvanların kilidini açmak için vahşi yaşamınızı geliştirin.

Dünyaya bitki ve hayvan yerleştirerek ekosistemler yaratırsınız. Farklı bitkiler araziyi daha verimli hale getirecek ve yaban hayatının gelişmesine izin verecek, hayvanlar ise çeşitli oyun içi kaynakları satın almak için kullanabileceğiniz puan kazandıracak.

Her bitki ve hayvanın kendi yaşam döngüsü, davranışları ve gereksinimleri vardır. Bu yüzden her türün kendi ortamından memnun olduğundan, yeterli kaynağa sahip olduğundan ve ekosistemlerin dengeli olduğundan emin olmalısınız.

Kazandığınız puanlar, türünüzü genetik olarak değiştirmek için de kullanılabilir. Böylece türünüzün özelliklerini ve davranışlarını çeşitli faydalar için manipüle edebilirsiniz. Daha fazla egzotik bitki, ağaç ve yaratıkların kilidini açmak için mevcut vahşi yaşamınızı da geliştirebilirsiniz.

Ekstra çeşitlilik noktaları veya yeni içerikler gibi ödüller kazanmak için tamamlanabilecek çoklu oyun içi görevleri vardır. Bazı görevler tekrarlanabilir, bu da belirli bitki ve hayvanların çeşitlilik puanlarının düzenli bir gelirini elde etmesini sağlar.

Equilinox Torrent İndir


Equilinox Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 veya daha iyisi
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD 4000 veya daha iyisi, capable of OpenGL 3.3+ support
Depolama: 300 MB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Equilinox torrent oyun
Equilinox torrent oyun
Equilinox torrent oyun

Equilinox İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir