Epic Car Factory

Epic Car Factory Torrent

Epic Car Factory torrent oyun indir

Epic Car Factory Oyun Açıklaması

Epic Car Story, kendi araç şirketinizin CEO’su olmanızı sağlar. Dünya sahnesi için araçlar geliştirmek, oluşturmak ve pazarlamaktan siz sorumlusunuz. Fırtınalı pazarı gezerken ve rekabeti arttırmak için uğraşırken karanlıkta kalmaya çalışın. Başarmak için kalpten ve kararlılıktan daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Doğru insanları kiralamanız, doğru projelere odaklanmanız, doğru parçaları araştırmanız, hangi müşterilerin mahkemeye çıkacağına karar vermeniz ve zorlu çağrıları yapmanız gerekir. Şirketiniz başarılı oluyor ya da yaptığınız seçimler doğrultusunda başarısız oluyor! Epic Car Story büyük bir iş simülasyon oyunu…

Araba Gelişimi (70’den fazla araba türü araştırın) Araştırma (5 farklı kalite seviyesinde 24 farklı parça) Çalışanlar (40’tan fazla çalışan, farklı meslek ve eğitim seçenekleri) Sözleşme İşleri (Fabrikalarınızın gelirinin tamamlanması için ek işler) Reklam ve pazarlama (Ürünün alıcıya ulaşmasına yardımcı olmak için) Rastgele Ekonomik Olaylar (Piyasa değişkenliği) Dinamik zaman kontrolü (Her saniye sayım yapın veya haftaları atlayın) Ve dahası!

Şimdiye kadar araba şirketlerine bakıp daha iyi yapabileceğinizi düşündüyseniz, Şimdi bunu ispatlama şansınız var.

Epic Car Factory Torrent İndir


Epic Car Factory Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8 or later
İşlemci: 1.8 GHz or better
Bellek: 512 MB RAM
Ekran Kartı: OpenGL 2.1 Compatible
Depolama: 100 MB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Epic Car Factory torrent oyun
Epic Car Factory torrent oyun
Epic Car Factory torrent oyun

Epic Car Factory İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir