Empires of the Undergrowth

Empires of the Undergrowth Torrent

Empires of the Undergrowth torrent oyun indir

Empires of the Undergrowth Oyun Açıklaması

Empires of the Undergrowth, karınca koloninizi yönettiğiniz, oldukça hızlı bir tempoda oynanan, gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyunda en hayati şey, kraliçe karıncayı korumak. Eğer kraliçe ölürse, oyunu kaybedersiniz. Koloniniz yer altını kazarak tüneller ve odalar kurarken, elde edilen kaynaklar sayesinde koloniyi genişletiyorsunuz. Savaşçı karıncalar sayesinde çevredeki korkutucu böcekleri ezip diğer kolonilerle savaşabilirsiniz.

Birleşik Krallık merkezli Slug Disco Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan Empires of the Undergrowth, 1 Aralık 2017’de Steam’de erken erişime açıldı. Şirket gelecekte oyuna yeni oyun modları, yaratıklar ve yetenekler getirmekte kararlı. Oyunun erken erişiminde “Formicarium” adlı hikaye modu dört bağımsız görev ile yer alıyor. Buna ek olarak, oyunda “Savaş Arenası” adıyla bir oyun modu bulunuyor. Burada her iki taraf için seçeceğiniz yaratıkları savaştırabiliyorsunuz. Ayrıca yine modlar altında beş yeni seviyeye ait Alpha demolar bulunuyor. Oyunda bir de “Serbest Oyun” modu yer alıyor.

Oyuna son olarak Nisan ayında “Leafcutter güncellemesi” adıyla yepyeni yaratıklarla dolu yeni yağmur ormanı ortamı, iki yeni seviye ve yeni bir Formicarium mücadelesi eklendi. Biz bu incelemeyi 0.2022 numaralı erken erişim versiyonunda yapıyoruz.

Empires of the Undergrowth Torrent İndir


Empires of the Undergrowth Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or higher
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Empires of the Undergrowth torrent oyun
Empires of the Undergrowth torrent oyun
Empires of the Undergrowth torrent oyun


Empires of the Undergrowth İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir