Drake Hollow

Drake Hollow Torrent

Drake Hollow torrent oyun indir

Drake Hollow Oyun Açıklaması

Öncelikle herkese merhabalar. Çocukluk yıllarımdan bu yana video oyunları benim için vazgeçilmez bir tutku olmuştur. Öyle oyunlar vardır ki bende çok derin izler bırakmıştır. Sanki oyun gibi değilde dünyasının içine beni almış dış dünyadan koparmış yapımlardır. Mesela Far Cry 3, Spec Ops The Line, Far Cry Primal ve daha nice oyunu bu kategoride sayabilirim. ”Drake Hollow” oyunu da daha oyuna girdiğim ilk dakikadan itibaren gerek dünyasıyla gerek dinamikleriyle beni kendine hayran bıraktı.

Oyunun eksikleri yok diyemem oldukça fazla eksik var ancak henüz yeni çıkmış bir oyun ve güncelleme alacağı tahmin edilerek bu eksikler görmezden gelinebilir.

”Oyundaki amacımız nedir?” diye soracak olursanız en basit tabiriyle şöyle anlatabilirim. Oyunda minik bir kamp alanımız var. Bu kamp alanında doğadan kurtardığımız çeşitli Drakeleri toplayıp koruma altına alıyoruz. Dış dünya ve çevre adalar bu Drakeleri tehdit eden yaratıklarla dolu. Ada ada keşifler yapıp, alabildiğine lootlanıp adalarda bulduğunuz kristaller ile Drakelerinize yaş atlatarak onları güçlendirdiğiniz bir döngünün içerisindeyiz. Oyunun görev mantığı oldukça basit aslında kendimize bir yaşam alanı oluşturmak. Drakelerimize yataklar, oyuncaklar, yemek ve su kaynakları oluşturup kampımıza yapılan baskınlarla mücadele ediyor üssümüzü giderek çok daha gelişmiş bir şekle oturtmaya çalışıyoruz.

Oyunda en sıkıntı yaşanan sıkıntı Drakelere yem ve su yetiştirmek bir noktadan sonra Drakeler ya açlıktan ya susuzluktan yada can sıkıntısından ölme noktasına geliyor. Hatta bazen ölüyorlar. Eğer 4 kişi oynuyorsanız 1 kişiyi kampta bırakıp kalan üç kişiyi ada keşfine göndermek mantıklı bir seçenek olacaktır. Bu arada oyuna online kısmı açmak için bi 30 dakikalık kısmı geçmeniz gerekiyor ondan sonra arkadaş davet etme kısmı açılıyor ve oyun online bir hale geliyor. Buda aklınızda bulunsun. Sonra ”Yahu nasıl beraber gireceğiz bunun onlineı yok muydu arkadaş?” derken bulmayın kendinizi.

Oyunda ilerleme görevler vasıtasıyla oluyor. Her mevsim atladığında oyun daha gelişmiş daha zorlu bir hal alıyor. Kampınızı adam akıllı güçlendirmeden mevsim atlatmamanızı görevler peşinde koşmamanızı önceliğinizi kamp alanınızı güçlendirmeye vermenizi öneririm. Bu sizin için sağlıklı olacaktır. Hatta ilk mapteki tüm haritaları tek tek gezip adalardaki drakeleri en son köyünüze yollayabilirsiniz. Metal Hurda oyundaki en değerli öge onu harcarken her zaman iki kere düşünün. Önce kampınızı korunaklı bir üs haline getirin sonra bakın keyfinize mevsimleri atlatıp.

Oyunda pek çok eksikte bulunuyor dikkatimi çekenleri maddeler halinde burada toplayacağım. -Drakelerin bu kadar kaprisli olması açlık, susuzluk ve can sıkıntısından ölme olayları biraz gevşetilmeli oyunun eğlenceli yapısına gölge düşürüyor. -Daha fazla mobilya seçeneği gelmesi gerek. Mesela Drakelere özel yataklarımızı vs koyuyoruz ama biz yemek yemiyor biz bir yatakta uyumuyoruz. Karakterimizin sadece bir can barı ve envanteri var. Çeşitli kıyafetler giyiyoruz bu çok hoş olmuş ama kıyafet çeşitliliğinin de artması gerekiyor. -Craft oyunda gerçekten inanılmaz derecede zor. Sabahlara kadar loot yap. Yinede istediğin şeyi istediğin anda tak diye koyamıyorsun oyunda. -Oyunda yazı yazarak anlaşılacak bir kısım olması gerekiyor. -Drakelere kafamıza göre isim verebilmemiz gerekiyor. -Kamp alanımızı daha özgün bir şekilde şekillendirmek adına farklı mobilyalar yada süslemeler ile oyun zenginleştirilmeli.

Son olarak diyeceğim o ki sevgilinizle girip çok güzel bi 30-40 saat harcayabilir, yakın arkadaş grubunuzla dört kişi girip kendinizi güzel bir maceranın içerisinde bulabilirsiniz.

Drake Hollow Torrent İndir


Drake Hollow Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel® Core™ i5-2500K / AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 750 Ti 2GB / AMD Radeon R7 360 2GB
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir


Resim ve Videolar

Drake Hollow torrent oyun
Drake Hollow torrent oyun
Drake Hollow torrent oyun


Drake Hollow İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir