Door Kickers 2: Task Force North

Door Kickers 2: Task Force North Torrent

Door Kickers 2: Task Force North torrent oyun indir

Door Kickers 2: Task Force North Oyun Açıklaması

Muhteşem bir ilk oyunun daha da muhteşem bir ikinci oyunu çıkmış uzun zamandır bunu bekliyordum ama söyleyecek birkaç sözüm var. Öncelikle oyunun grafikleri ve mekanikleri gerçekten güzel şekilde değiştirilmiş ve oyuna çok yeni, oynanış zevkini doruklara çıkartabilecek özellikler eklenmiş. Fakat şunu söylemeliyim ki bi o kadar özellik de alınmış. İlk oyunda olan silah çeşitliliği malesef bu oyunda yok. İlk oyundaki bölüm sayısı bu oyunda daha az. Karakterleri kontrol ederken planlamada gideceği yeri çizmek için karakteri seçip tutmaya çalışmak ilk oyuna göre bu oyunda eziyet olmuş. Karakteri bazen seçemiyorsunuz, karakterlerin gideceği rota çizgileri yakın olduğu zaman yanlışlıkla seçmek istemediğiniz karakterin rotasını bozabiliyorsunuz. Yürüyerek silah değiştirme özelliğini malesef ilk oyundaki gibi getirmemişler. Bunu acilen değiştirmeleri gerekiyor. adam yürürken silah değiştiremez mi lan bu nasıl bir mantıksızlık böyle? Başka bir sorun ise ilk oyundaki karakter gelişiminin bu oyunda olmaması. İlk oyunda sürekli oynadığınız karakterin skilleri değişiyordu. Ve campaign oynadığınız zaman bu karakterleri öldükleri zaman kaybetmeniz muhtemeldi. Fakat bu oyunda karakterlerin skill ağacını ne geliştirebiliyorsunuz ne de karakterlerde herhangi bir artış oluyor. Herbirine özel isim dahi veremiyorsunuz. Bu özellikleri düzelttikleri halde oyun muhteşem bir hale gelecektir. Oyun daha çok yeni, bu yorumları 0.1 versiyonu için yapıyorum. Muhtemelen tam sürüme çıktığı zaman bunların hiçbiri kalmayacak. Gelelim iyi taraflarına.

Duvarları breaching charge ile patlatabiliyorsunuz en sevdiğim özellik de bu. Bu sayede kendinize yeni rotalar oluşturabiliyorsunuz. Oyunda canlı bomba olan veya RPG sahibi düşmanlar getirilmiş. Bu da oyuna zenginlik katmış. Silahlarınızın mermi türlerini değiştirebiliyorsunuz. Her bir silahın menzilini ayarlamanız için scope sistemi getirilmiş. Yani demek oluyor ki bütün silahlarınızı kısa menzil ya da uzun menzil yapabiliyorsunuz. Tabiki bunda silahın farklı menzillerdeki kuvveti de önemli. Yapay zeka büyük ölçüde geliştirilmiş. Aptal gibi kendisine çizilen rotada sabit kalan bir yapay zeka yok. İlk oyunda varlığını hatırlamıyorum ama oyuna smoke granade getirilmiş. Farklı haritalarda ciddi anlamda stratejik önem arzediyor.

Door Kickers 2: Task Force North Torrent İndir


Door Kickers 2: Task Force North Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: dual-core potato
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: OpenGL 3.1 / DirectX 10 compatible video card. Integrated IntelHD 630 or better.
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: mouse with 3 buttons and scroll wheel
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: i5
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Any dedicated video card newer than 2016
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: mouse with 3 buttons and scroll wheel


Resim ve Videolar

Door Kickers 2: Task Force North torrent oyun
Door Kickers 2: Task Force North torrent oyun
Door Kickers 2: Task Force North torrent oyun


Door Kickers 2: Task Force North İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir