DEVOUR

DEVOUR Torrent

DEVOUR torrent oyun indir

DEVOUR Oyun Açıklaması

DEVOUR, 1-4 kişi ile oynanabilen co-op bir korku ve hayatta kalma oyunudur. Bir şeytan tarafından ele geçirilmiş tarikat liderini sizi de cehenneme sürüklemeden durdurun. Koşun. Çığlık atın. Saklanın. Ne yaparsanız yapın ama yakalanmayın.

ÇELİKTEN SİNİRLERE Mİ SAHİPSİNİZ?

 • 2-4 kişilik online co-op Bu eşsiz çevrimiçi co-op oyunda 4 kişilik tarikat üyelerini yönetin. Sizi de kendisiyle beraber cehenneme sürüklemekte kararlı olan bir şeytan tarafından ele geçirilmiş Anna’yı durdurmak için beraber çalışın.
 • Tekli oyuncu modu Bu mod sadece çetinceviz oyuncular için. Bu modda çığlık atan sadece siz olacaksınız.
 • Zorlayıcı Oynanıış DEVOUR’da oynadığınız bir oyun diğerine asla benzemez. Bir saat kadar sürebilen tek bir oturumda Anna’yı durdurmak için kararlı bir takıma, yerinde kararlara ihtiyacınız var.
 • Daha fazla harita, daha fazla korkuDEVOUR’da her harita yayınlandığında korkunun yepyeni bir boyutunu deneyimleyin. Her yepyeni ortam korku, orijinal görseller, yeni karakterler, güncellenmiş oyun mekaniği ve yeni dehşetler getiriyor.
 • ŞEYTANİ TARİKAT LİDERİNİ DURDURABİLİR MİSİN?

  Şeytani bir tarikat olan Azazel’in Bekçileri’nin lideri Anna Puerta, keçi şeytanı çağırıp, kontrol edebileceğine inandığı için yasak bir ayin gerçekleştirdi. Ama bir şeyler yanlış gitti. Azazel onu ele geçirdi.

 • Anna’yı Şeytandan KurtarınAmacınız Azazel’in Anna’nın üzerindeki kontrolünü kırmak. Bunu yapabilmek için benzin, ateş çukuru ve yakmak için yeteri miktarda ayin keçisine ihtiyaç duyacaksınız.
 • Artan ZorlukAnna’nın öfkesi ve hızı, sizi durdurmak için çağırdığı şeytanların sayısı gibi oyun ilerledikçe artar. Tek savunma yolunuz ise UV el feneriniz.
 • Tekrar oynanabilirlik Kilitli kapılar, keçiler ve eşyaların belirdiği yerler sürekli olarak değişiklik göstererek, oturumların birbirine benzememesini sağlamaktadır. Dahası, DEVOUR’un tahmin edilemez yapay zekası sürekli olarak her bir adımdan şüphe duymanıza sebep olacak.
 • Kabus moduOyunu hiç ter atmadan bitirebildiniz mi? Nihai zorluk için kabus modunu deneyin.
 • Çoklu oyuncu özellikleri Oyun-içi konumsal sesli sohbeti kullanın. Arkadaşlarınızı getirin veya sunucu sayfasından beraber oynayabileceğiniz diğer oyuncuları bulun.
 • The Watchers

  DEVOUR, 2 kişilik bir co-op oyun olan The Watchers’ın öncesini konu almaktadır. Anna’nın uzak düşmüş çocukları olan Luisa ve Frederico olarak oynayın ve kayıp annenizi arayın.

  DEVOUR Torrent İndir


  DEVOUR Sistem Gereksinimleri

  Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  İşletim Sistemi: Windows 10 – 64 bit
  İşlemci: Intel i5 or new-gen i3 / AMD equivalent
  Bellek: 8 GB RAM
  Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290
  DirectX: Sürüm 11
  Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  İşletim Sistemi: Windows 10 – 64 bit
  İşlemci: Intel i7 or AMD equivalent (AMD FX 9500+ Series)
  Bellek: 16 GB RAM
  Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 or greater


  Resim ve Videolar

  DEVOUR torrent oyun
  DEVOUR torrent oyun
  DEVOUR torrent oyun

  DEVOUR İndirme Linkleri

  HATIRLATMA

  Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
  Oyunu satın almak için tıklayın


  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir