Death\’s Door

Death’s Door Torrent

Death's Door torrent oyun indir

Death’s Door Oyun Açıklaması

Death’s Door takip ettiğim ilgimi çeken bir oyundu. Fakat çıktıktan sonra her taraftan övgü yağmuruna tutulunca şaşırmadım desem yalan olur. O kadar övülünce indirim beklemeden almış bulundum.

Karşımızda birazcık souls-like ile harmanlanmış, güzel bir aksiyon RPG, hack and slash oyunu var. Karşılaştırabileceğim popüler bir benzeri yok ama sık sık Hollow Knight ve Ori tadı aldım. Detaya inmek gerekirse;

İlk olarak grafik tarzı, yarattığı evren ve müzikleri benim çok hoşuma gitti. Zaten ilgimi çekmesinin en büyük sebebi bunlardı. Sade tonlardaki çevre detaylarının üstüne, parlak yetenek veya silah efektleri göz alıyor. Karakterlerde tasarım açısından bu sadelikten payını almış. Şirin duruyorlar ama biraz daha detay fena olmazmış. Oyunun müziklerini ne kadar övsem az. Sırf müzikleri için puanı arttırdım. Bir hikaye beklemiyordum ancak güzel ve oyunla beraber akan bir hikayeyle karşılaştım. Oyun cidden hikaye anlatımı üzerine baya uğraşıyor ve bence başarılı olmuş.

Oynanış mekanikleri olarak aslında çok sıradan ve basit bir aksiyon RPG. Bu kötü bir şey mi? Bence hayır. İyi yaptıkları sürece aşırı karmaşık mekaniklere gerek yok. Oyunun süresi de çok uzun değil. Belki daha uzun olsa bu kadar sade mekanikler sıkardı fakat bu oyunda o aşamaya gelmeden oyunu bitiriyorsunuz. Az ama öz bu arada. Sahip olduğumuz dört yeteneğin hepsini sık sık kullanıyoruz. Aynı şeyi silahlar için söyleyemeyeceğim. “Bu daha hızlı”, “bu daha çok vuruyor ama yavaş” tan öteye geçememişler.

Düşmanlar çok çeşitli değil ve birbirini tekrar ediyorlar. İşin kötü yanı bazı düşmanlar sadece bir diğer düşmanın tipinin değişmiş hali. Neden böyle yaptılar bilmiyorum ama yine oyun kısa olduğu için tekrar etme sorunundan paçayı son anda kurtarmışlar. Bosslar ise tam tersi. Hepsi üzerine bolca uğraşılmış ve oldukça kaliteli savaşlar sunuyorlar.

Oynanış süresi ~8-9 saat, %100’lemek isteyenler için ~15-20 saat civarı.

Death’s Door Torrent İndir


Death’s Door Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 10 x64
İşlemci: Intel Core i5-8250U (4 * 1800) or equivalent; AMD Phenom II X4 965 (4 * 3400) or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce MX 150 ( 2048 MB); Radeon R7 260X (2048 MB)
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10 x64
İşlemci: Intel Core i5-4670K (4 * 3400) or equivalent; AMD FX-8350 (8 * 4700) or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1050 ( 2048 MB); Radeon RX 580 (8192 MB)
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Death’s Door


Resim ve Videolar

Death's Door torrent oyun
Death's Door torrent oyun
Death's Door torrent oyun


Death’s Door İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir