Dealer\’s Life

Dealer’s Life Torrent

Dealer's Life torrent oyun indir

Dealer’s Life Oyun Açıklaması

Dealer’s Life kendi ikinci el dükkânınızı işlettiğiniz eğlenceli bir yönetim oyunudur. Rastgele oluşturulan müşterilerle yine rastgele oluşturulan eşyalar için pazarlık yapın! Hem saatlerce güzel vakit geçirin, hem de tüm pazarlık, psikoloji ve yönetim becerinizi kullanarak kendi ikinci el imparatorluğunuzu kurun! Rastgele oluşturma teknolojisi, özel karakterler ve hiç beklenmedik etkinliklerle olacakları asla kestiremeyeceksiniz!

Dealer’s Life ana özellikler:

 • Alınacak veya satılacak, hepsi rastgele oluşturulan çok sayıda eşya. Bunlara kaçınmanız (veya istifade etmeniz) gereken sahte eşyalar da dahil!
 • Her biri kendi görünüş ve karakterine sahip rastgele oluşturulan çok sayıda müşteriyle pazarlık yapın. Karakterlerini bir bakışta şıp diye anlayabilecek misiniz?
 • Şu ana kadarki en gelişmiş pazarlık motoru.
 • En hızlı ve en akıllı teklif sahibi siz olun ve heyecan verici açık artırmalarda en prestijli eşyaları rakiplerinizden önce satın alın!
 • Yeteneklerinizi (Bilgi, Karizma, Sezgi ve Şans) belirleyin ve kendi oyun stilinize göre istediğiniz yeteneği geliştirerek oyunu şekillendirin.
 • İkinci el dükkânınızı istediğiniz gibi yönetin. Envanter kontrolü, dükkânın yeri, her gün gelebilecek müşteri sayısı ve çok daha fazlası.
 • İşlerinizde size yardım etmesi için bilirkişi, tamirci, profil uzmanı, analist, tezgâhtar ve çok daha fazlasını işe alın. Tamir ve fiyat değerlendirmeleriyle kazancınız artsın!
 • Rastgele etkinlikler, devamlı karakterler ve birden fazla oyun sonu ile her oyununuz farklı olacak.
 • Kült film ve oyun göndermelerinin bulunduğu eğlenceli mizah anlayışı.
 • Her biri kendi davranış ve karakterine sahip binlerce müşteri: Görünüşlerine de yansıyan psikolojik özelliklerine göre pazarlık esnasında farklı davranış gösterirler. Karşınızda kim olduğunu anlamanız, davranış şekliniz, ne zaman baskı kurup ne zaman tekliflerini kabul edeceğiniz size ve karakterinizin Sezgi özelliğine bağlı.

  Paranızı biriktirip şehrin daha iyi yerinde, daha güzel bir ikinci el dükkânına taşının: Günlük müşteri sayınız artacak! Müşteri sayınız ne kadar yüksek olursa efsanevi eşyaların elinize geçme ihtimali de o kadar artar; bu da size daha fazla müşteri olarak geri döner!

  Dealer’s Life’ta rakiplerinizi geçerek en iyi tüccar siz olun ve harika bir ikinci el dükkânı deneyimi yaşayın!

  Dealer’s Life Torrent İndir


  Dealer’s Life Sistem Gereksinimleri

  Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  İşletim Sistemi: Windows XP and up
  İşlemci: 64bit CPU, 1 Ghz and up
  Bellek: 1 GB RAM
  Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
  Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

  Dealer’s Life


  Resim ve Videolar

  Dealer's Life torrent oyun
  Dealer's Life torrent oyun
  Dealer's Life torrent oyun


  Dealer’s Life İndirme Linkleri

  HATIRLATMA

  Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
  Oyunu satın almak için tıklayın


  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.