Dawn of Man Armor

Dawn of Man Armor Torrent

Dawn of Man Armor torrent oyun indir

Dawn of Man Armor Oyun Açıklaması

Tarihçi, Arkeolog, Sosyolog, Antropolog, Psikolog, İsviçreli bilim insanları, Norveçli balıkçılar ve Birleşmiş bim kasiyerlerinin yaptığı yıllar süren araştırmalara göre konstipasyon, insanoğlunun prehistorik çağdan beri mücadele etmekte olduğu bir hastalıktır. Milattan 12000 yıl önce çizildiği öne sürülen birtakım mağara resimlerindeki hayvan ve insan figürlerinin yanında ilgili rahatsızlığa iyi gelecek besinler de betimlenmiştir. Fenikelilerden kalma bir heykelcikte makat ve göbek yağına vurgu yapılmıştır.

Hmm. Pekala..

Aslında konstipasyon’a dair ilk yazılı eserler, tıp yemini bulan Hipokrat’la başlar. Hipokrat, yaptığı bağırsak ameliyatları esnasında hastanın içinde neşter, makas, bozuk para, sigara izmariti gibi cisimler unutup sürekli ölüm vakalarına sebep olduğu için hasta yakınlarına durup dinlenmeden yemin etmek zorunda kalarak “yemini” bulmuştu. Yani hasta içinde unutulan cisimlerin bulunuşu, yeminin bulunuşuna vesile olmuştur.

Rönesans döneminde İbn-i Sina ve Hipokrat’a ait külliyatı, Mağrip’li bir bedeviden kelepir fiyata satın alıp okuyan ve durumu ibretle müşahade eden Avrupa’lı bir tacir “Mide derdin perhiz dermanın başıdır ” atasözünü buldu.

(…)

Bakın Dawn of Man güzel bir oyun. Tarih öncesi çağların iç dönemlerini ele alış biçimi, dokusu ve kronolojisi iyi hesaplanmış, tarım devrimi, metalurji, tekerleğin icadı gibi önemli olaylara bire bir tanık olmanızı sağlayan güzel bir anlatıma sahip. Lakin erken demir çağa geçip tech tree’yi tamamladığınız vakit oyun loop’a giriyor. Sürekli aynı şeyleri yapıp düzeni korumaya çalışmaktan başka bir şey yapamaz hale geliyorsunuz. Yani anlayacağınız bu oyun için ufak tefek yeniliklere değil, kallavi bir major update’e ihtiyaç var. Diğer incelemeleri de okuduğunuzda birçok kişinin de benim gibi yapımcılara aynı konudan dert yandığını tetkik etmeniz mümkün. Millet yenilik bekliyor adamlar hala zırhla, otla, bokla uğraşıyor. Yani koskoca iki yıllık kabızlık sürecinde bir kere bile gastroentolojiye randevu alınmamışsa bir şaman bilemedin bir şifacıya da görünmekte fayda olabilirdi bana göre.

Her neyse. Allah şifa versin diyor ve “sennalax” tavsiye ediyoruz Madruga Works’e…

Dawn of Man Armor Torrent İndir


Dawn of Man Armor Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci: 2 GHz Dual Core
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB VRAM (Shader Model 3)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5 or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB AMD or NVIDIA Card
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Dawn of Man Armor torrent oyun
Dawn of Man Armor torrent oyun
Dawn of Man Armor torrent oyun


Dawn of Man Armor İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir