Combat Mission Black Sea

Combat Mission Black Sea Torrent

Combat Mission Black Sea torrent oyun indir

Combat Mission Black Sea Oyun Açıklaması

Combat Mission Black Sea, 2017 yazında Rusya ile Ukrayna arasında açık çatışmalara neden olan kurgusal bir tırmanış dizisini betimleyen askeri düzeyde bir simülasyondur. Rus kuvvetleri Ukrayna topraklarına girerken Ukraynalılar ülkelerini sayısal olarak savunmak için ellerinden geleni yapıyorlar ve teknolojik açıdan üstün bir rakip. İstilayı çevreleyen olaylar NATO’nun gelişmiş hızlı konuşlanma kuvvetlerini Rus ilerlemesini kontrol etmek için göndermesine neden olur. Elbette acımasız bir senaryo, ancak tam spektrumlu çağdaş yakın taktik savaşın neyle ilgili olduğuna bir göz atmanızı sağlayan bir senaryo.

ÖNE ÇIKANLAR

Emrinizde, Mekanik Piyade, Motorlu Tüfek, Stryker, Zırhlı ve daha fazlası gibi yaygın tugay türlerinden detaylı, çok araştırılmış Amerikan, Ukrayna ve Rus birimleri var. Modern savaş alanında beklenen tüm yetenekler, gelen tehditleri değiştiren Aktif Koruma Sistemleri (APS), savaş alanında değerli istihbarat ileten İHA’lar ve tek atışta izini bulan hassas güdümlü topçu mühimmatları gibi. Düşmanın elektronik savaş girişimleri başarısız olduğu sürece, aksi takdirde ince ayarlanmış dövüş makinenizin sonuçta o kadar da ince ayarlanmamış olduğunu görebilirsiniz. Taktik zekanızı test etmek için dört yüksek bahisli senaryo, 22 bağımsız senaryo ve bolca Hızlı Savaş haritasıyla tüm bunları bir dönüş için alın.

ÖZELLİKLERİ

– Gerçek bir 3B ortamda taburda ve ölçeğin altında taktik savaş – Bireysel araçları, ekipleri ve ekipleri yönetin – Moral, Deneyim ve Liderlik gibi “yumuşak faktörlerin” kapsamlı simülasyonu – Savaş Sisi, Gözetleme, Görüş Hattı, Komuta ve Kontrol ve Hedefleri tasvir eden yenilikçi sistemler – Eşsiz gerçekçi fizik, balistik ve savaş alanı efektleri – Hepsi dövüş yeteneklerini gerçekçi bir şekilde etkileyen çok çeşitli hava ve ışık koşullarında savaşın – RealTime veya WeGo (dönüş tabanlı) oyun için benzersiz hibrit sistem – Haritalar, senaryolar ve kampanyalar için tam özellikli Editör – Hızlı Savaş sistemi, oyuncu özelliklerine göre kasıtlı veya rastgele savaşlar ayarlar – E-postayla Oynatma (PBEM) dahil tek oyunculu ve teke tek oyun – Yamalar, yükseltmeler ve genişletmelerle uzun mesafe için desteklenir

Combat Mission Black Sea Torrent İndir


Combat Mission Black Sea Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 8
İşlemci: Pentium IV 1.8 GHz or equivalent speed AMD
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB VRAM or better and must support 1024×768 or higher resolution in OpenGL
Depolama: 13 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 10 compatible Sound Card (Windows only)
İlave Notlar: The game does not work in a virtualized environment (virtual machine)
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Pentium IV 2.8 GHz or equivalent speed AMD processor or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB VRAM or better and must support 1024×768 or higher resolution in OpenGL
Depolama: 14 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 12 compatible Sound Card (Windows only)
İlave Notlar: The game does not work in a virtualized environment (virtual machine)


Resim ve Videolar

Combat Mission Black Sea torrent oyun
Combat Mission Black Sea torrent oyun
Combat Mission Black Sea torrent oyun


Combat Mission Black Sea İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir