Citadel Forged with Fire The Godkings Vengeance

Citadel Forged with Fire The Godkings Vengeance Torrent

Citadel Forged with Fire The Godkings Vengeance torrent oyun indir

Citadel Forged with Fire The Godkings Vengeance Oyun Açıklaması

Citadel: Forged With Fire, sihir, efsunlama ve krallıklar arası çatışma unsurlarını içeren devasa bir çevrimiçi sandbox RPG oyunudur. Büyü sanatlarının yeni çırağı olarak, Ignus’un tehlikeli dünyasını araştırmak için yola çıkıyorsun. Amacın tanınmak ve bu toprakların hâkimi olan Haneler arasında şöhret ve güç sahibi olmak.

Kendi kaderinin ardına düşmekte tamamen özgürsün. Düzenbazlıkla ilgili konuları ortaya çıkar, müttefik ve düşmanlar arasında kademeni yükseltmek için hileye başvur, diğer oyuncular arasında kötü şöhretli bir avcı hâline gel, devasa ve benzersiz şatolar inşa et, isteklerini yerine getirmeleri için yaratıkları evcilleştir ve zengin ve büyüleyici tarihlerini gün yüzüne çıkarmak için meçhul bölgeleri ziyaret et. Sınırsız güç ve hükme giden yolu kendin seç.

DEVASA FANTEZİ DÜNYASINI KEŞFETIgnus’un sihirli dünyasına hoş geldin! Burada seni 36 kilometre karelik geniş ovalar, sık ormanlar, sarp dağlar, geniş bataklıklar ve donmuş tundra bekliyor. Güçlü artifaktları ortaya çıkarmak ve binlerce yıla uzanan zengin tarihin örtüsünü aralamak için tehlikeli mağaraları ve antik kalıntıları keşfederken her taşın altına bak. Sen ve müttefiklerin için en mükemmel yeri bulmak adına bu topraklarda yolculuğa çık.

EZOTERİK SANATLARI ÇALIŞÇeşitli güçlü büyülerde ustalaş. Geniş seçeneğe sahip sihirli değnekler, sihirli baltalar, kılıçlar, gürzler ve çekiçler ile büyülü zırh eldivenleri arasından seçim yap.

İTTİFAKLAR OLUŞTUR VE BİR İMPARATORLUK KURGüçlü bir Hane yaratmak için Sihirbazlarla bir araya gel. İçte bir güç hiyerarşisi oluştur, kendi Hane bayrağını tasarla, muazzam şatolar inşa etmek için kaynaklarını paylaş ve efsanevi yaratıkları avlamak için ekip kur. Rakip Hanelere savaş aç veya içte karmaşaya neden olmak ve kendi içindeki rütbeleri yükseltmek için aldatıcı ve hileli planlar yap.

SAVAŞ, EVCİLLEŞTİR VE EFSANEVİ YARATIKLARA BİNYırtıcı yaratıkları evcilleştirmek ve minyonlardan oluşan bir ordu toplamak için Sakinleştirme büyüsünü kullan. Evcilleştirilmiş refakatçiler deneyim kazanır ve sen dünyayı gezip savaşlar kazanırken seninle birlikte büyür. Vahşi bir Ork sürüsüyle düşman kalesini kuşat, geniş topraklarda hızla dolaşmak için Atlara ve Korkunç Kurtlara bin ya da bir Ejderhanın sırtında düşmanlarına ölüm saç!

EFSANEVİ ŞATOLAR İNŞA ET VE GÜÇLENDİREsnek ve kullanımı kolay inşaat editöründe bulunan yüzlerce yapısal parçayla hayalindeki Şatoyu inşa et, dinamik yıkım motorunun avantajını kullan ve bir başkasınınkini yık. Savunma kalkanları, saldırı kuleleri, mana havuzları ve canlanma taşları ile hisarını güçlendir. Seviye atladıkça yeni güçlendirme malzemelerinin ve inşaat özelliklerinin kilidini aç. Çalışabileceğin bunca malzeme ve parçayla tek sınır, kendi hayal gücün.

NEREDEYSE SINIRSIZ ÇEŞİTLİLİKTE GANİMETLER BULYaşlı, sakallı ve bilge bir Sihirbaz mısın; yoksa genç, azimli ve iradeli bir Büyücü müsün? Geniş seçeneğe sahip giysiler ve silahlar ile kendi tarzını yarat. Hisarın zengin ve geniş ganimet oluşturma sistemiyle bu öğeler arasındaki neredeyse sınırsız çeşitliliği keşfet. Her bir hazinenin etkisi farklıdır ve canavarlarla savaşmanın, zindanları keşfetmenin daima ödüllendirici ve unutulmaz bir deneyim olduğunu hatırlatır.

UÇMANIN GÜCÜNE ERİŞUçabilecekken neden yürüyesin ki? Göklerin hâkimi olmak için Sihirli hünerlerini kullan. Özel yapım süpürgenin, evcilleştirmenin ve ejderha ya da dev kartal gibi hava refakatçilerinin tadını çıkar. Yaratık veya süpürge yardımı olmadan uçmana olanak sağlayan tesirli iksirler hazırlamak için simyadan yararlan.

Citadel Forged with Fire The Godkings Vengeance Torrent İndir


Citadel Forged with Fire The Godkings Vengeance Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7 or better
İşlemci: 2.0GHZ or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 950 equivalent or better
DirectX: Sürüm 10
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 7 or better
İşlemci: 3.0GHZ or better
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 970 or better
DirectX: Sürüm 10
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Citadel Forged with Fire The Godkings Vengeance torrent oyun
Citadel Forged with Fire The Godkings Vengeance torrent oyun
Citadel Forged with Fire The Godkings Vengeance torrent oyun


Citadel Forged with Fire The Godkings Vengeance İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir