Children of Morta

Children of Morta Torrent

Children of Morta torrent oyun indir

Children of Morta Oyun Açıklaması

ÖZELLİKLER:

 • güçlü hikâyeli rogue-lite
 • 6 eşsiz oynanabilir karakter
 • kahramanlarla dolu bir aileye odaklanan duygusal bir masal
 • çeşitli yetenekler ve özellikler
 • her defasında pasif veya aktif eşya modifiye etme
 • farklı biyomlarda yer alan çok sayıda zindan
 • tarih ve büyüyle dolu zengin bir dünya
 • eşi benzeri görülmemiş elle çizilmiş piksel sanat stili
 • AİLENİN KANINDA VAR.

  Children of Mora’nın hikâyesi uzak topraklarda geçiyor ama bu hikâyede günlük yaşamımıza yakın bulacağımız temalar var. Hepimizin çok iyi bildiği ve bazen itiraf etmek istediğimizden daha çok değer verdiğimiz basit duyguları anlatan bir hikâye: sevgi ve umut, özlem ve belirsizlik, nihayetinde de en çok değer verdiklerimiz için hazır olduğumuz kayıp ve fedakârlıklar.

  Kahramanlarla dolu sıra dışı bir aileyle birlikte bir maceraya çık. Yozlaşma toprağa yayılırken, Morta Dağı’nın muhafızları bu kadim kötülüğe karşı durmak zorundadır. Ama bu hikâyenin konusu… evreni kurtarmak değil. Bu hikâyenin konusu etraflarındaki dünya karanlık tarafından yutulurken birlikte ayakta duran cesur bir aile.

  ÖZELLİKLER:

  AİLE BAĞLARIBergson ailesi gelecek mücadelelere hazır durumda. Her karakterin eşsiz dövüş stilini ve kişiliklerini keşfet ve tecrübe et. Bu topraklara huzuru döndürmek için verdikleri mücadelede birbirlerinin yardımına koşarkenki duygularına tanık ol. Ailenin büyüyüşüne tanık ol.

  MİRAS KALAN YETENEKLERHer aile üyesinin farklı bir geçmişi ve uzmanlığı vardır, bu da onları çeşitli bir Muhafız grubu kılar. Bazıları yakın dövüşü ve büyük çekiçlerle düşmanlarını ezmeyi veya kılıçla biçmeyi, hançer saplamayı sever. Diğerleri uzaktan yetenekli şekilde yaylarını kullanır veya sıra dışı büyüler yapar. Her üyenin ayrıcalıklı oyun şeklini keşfet ve sana uygun olanı seç!

  KADİM BİLGELİKBüyükanne Margaret ve Ben Amca. Ailenin kâhini ve demircisi. Bergsonların nesillerden gelen bilgisiyle sana yardım etmek için buradalar. Rea’nın yöntemleri ve Morta toprağının ruhu konusundaki kadim bilgilerine güvenebilirsin. Yeteneklerini kullanarak ailenin teçhizatlarını yükselt ve ana özelliklerini güçlendir. Atalarının bilgeliğinden faydalanmayı unutma!

  MİSTİK DAĞKöylüler ve Rea’nın yerlileri için dağ çok önemli. Tarihle, efsanelerle ve büyüyle dolu. Yaşamın, sağlığın, refahın sembolü ve kaynağı. Dağın içine gir ve içindeki gizemleri ortaya çıkar. Yozlaşma’nın ne olduğunu ve niye görünüşte huzurlu olan bu yeri seçtiğini ortaya çıkar.

  SÜREKLİ DEĞİŞEN DÜNYADünyaya Yozlaşma tarafından dokunulduğu için dünya sürekli değişiyor. Keşfettiğin ve savaştığın hiçbir orman, zindan, tapınak aynı olmayacak ve bu da her defasında eşsiz bir oyun tecrübesini garanti edecek.

  EŞSİZ SANAT STİLİElle boyanmış piksel sanat ve modern ışıklandırma teknikleriyle yapılmış tek resimli animasyonlar hayata gelerek Children of Morta’nın güzel, tehlikeli dünyasını hayata getiriyor!

  Children of Morta Torrent İndir


  Children of Morta Sistem Gereksinimleri

  Minimum: İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
  İşlemci: 2.8 GHz Dual Core CPU
  Bellek: 4 GB RAM
  Ekran Kartı: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 or equivalent with 2 GB of video RAM
  DirectX: Sürüm 11
  Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Ses Kartı: DirectX compatible
  İlave Notlar: For best controller experience please use an Xbox One or Xbox 360 compatible hardware.
  Önerilen: İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
  İşlemci: 3.2 GHz Quad Core Processor
  Bellek: 8 GB RAM
  Ekran Kartı: GeForce 960, Radeon RX 570 or equivalent with 4GB of video RAM
  DirectX: Sürüm 11
  Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Ses Kartı: DirectX compatible
  İlave Notlar: For best controller experience please use an Xbox One or Xbox 360 compatible hardware.


  Resim ve Videolar

  Children of Morta torrent oyun
  Children of Morta torrent oyun
  Children of Morta torrent oyun

  Children of Morta İndirme Linkleri

  HATIRLATMA

  Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
  Oyunu satın almak için tıklayın


  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir