Bir antropomorfik köpek askeri teçhizat giymiş, hafif makineli tüfek kullanıyor.

Bulunursa, lütfen ona çok iyi bir çocuk olduğunu söyleyin.
Ekran görüntüsü: Activision / CODSploitz / Kotaku

ile birlikte takip ettiyseniz Görev çağrısı Son zamanlarda, John McClain olsun, daha önce gördüğünüz bir şeyi hatırlatan derileri görmeye yabancı değilsiniz. Zor Ölüm veya Ghostface’den Çığlık. Ancak yeni, çok sevimli, çok kabarık bir cilt, bir sanatçıya çok tanıdık geliyor ve şimdi yayıncıyı intihal ile suçluyorlar.

Köpek derisi ilk kez bu hafta Dördüncü Sezon için bir yama notu güncellemesinde gösterildi. Görev Çağrısı: Warzone. Gönderi, Terminatörler gibi bazı ünlü görünümleri detaylandırıyor. sonlandırıcı 1 ve 2 ayrıca çarpıcı bir şekilde çarpıcı bir benzerlik taşıyan sevimli samoyed köpek derisi iki yıl önce ArtStation’a yüklenen bir tasarım konsept sanatçısı Sail Lin’den. Bugün konsept sanatçısı Sail Lin, heyecan ve kendi ArtStation sayfası Activision Blizzard’a karşı intihal suçlamasında bulunmak.

bir açıklamada KotakuSail Lin dedi ki: Activision benimle iletişime geçmedi. Açıklanmadan önce bu cilt hakkında hiçbir şey bilmiyordum.”

Kotaku ulaştı Yorum için activision.

“Herkese merhaba, ben yelkenciyim, yakında çıkacak olan orijinal sanatçıyım. COD VANGUARD ArtStation’da, Call Of Duty yayıncısını intihalle suçlayan yazı, Samoyed skin intihal edildi” diyor. Devam eder:

Çalışmamın intihal edildiğini sadece duyuru sırasında öğrendim. Ben de bir COD oyuncusu olmama rağmen, Activision gibi büyük bir şirket tarafından çalışmamın bu şekilde çalıntı olduğunu görmek beni çok hayal kırıklığına uğrattı. Bir açıklama ve/veya tazminat için Activision’a ulaştım ve umarım durum yakında çözülür. Bireysel bir sanatçı olarak, ancak bu kadarını yapabilirim ve gelecekte böyle şeylerin tekrar olmasını önlemek için bunun hakkında konuşmam gerekiyor.

Gönderi daha sonra hem orijinal görseli hem de “Floof Fury Tracer Pack – Heroic Loyal Samoyed Kim Tae Young Skin – Season 4 Reloaded” başlıklı bir videonun ekran görüntülerini sunuyor. Bu başlığa sahip bir video resmi olarak bulunamadı Görev çağrısı YouTube kanalı, ancak diğer birkaç CoD hayran kanalından görüntülenebilir.

Floof Fury Tracer Paketi (Öncü)

Söz konusu kostümü gösteren video gibi, Raven’ın kostümle ilgili orijinal gönderisi ve güncellemelerin geri kalanı WayBack Makinesitarafından belirtildiği gibi Çokgen. bu şimdiki versiyonu 28 Temmuz tarihli (orijinalinden bir gün sonra) ve artık Sail Lin’in kendisinden çalındığını iddia ettiği kabarık çocuğu göstermiyor, sadece Arnold Schwarzenager bir motosikletin üstünde otururken uzaktan silah doğrultuyor. Bu dizi bir zamanlar tarihi savaşları gerçekleştirmekle ilgili değil miydi?

“SAMOYE MEDICAL” başlıklı söz konusu orijinal sanat Sail Lin’in ArtStation sayfası görünüşte “Canavar Ordusu” olarak adlandırılan askeri donanıma sahip bir dizi insansı hayvandan biridir. Söylemeliyim ki, bu tür şeylerden daha fazla olsaydı, muhtemelen oynardım. Görev çağrısı daha sık – ama potansiyel olarak sanatçılar pahasına değilse.

22/07/22, 13:04 ET güncellemesi: hikaye, sanatçının ifadelerini içerecek şekilde güncellendi.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.