Borderlands Game of the Year Enhanced

Borderlands Game of the Year Enhanced Torrent

Borderlands Game of the Year Enhanced torrent oyun indir

Borderlands Game of the Year Enhanced Oyun Açıklaması

İçerik ve geliştirmelerle dolu, her şeyin başlangıcı olan işbirlikli nişancı-yağmacı oyununu keşfedin! Her biri benzersiz RPG yeteneklerine sahip tetiği çekmeye hazır dört paralı askerden biri olarak sayısız silah kullanın. Güçlü uzaylı teknolojisi Vault’un peşinde kanunsuz ve çorak gezegen Pandora’da mücadele edin. Yeni silahlar, görsel yükseltmeler, 4 eklenti paketi ve daha fazlasıyla çokça övülen FPS/RPG oyununun tadını tek başınıza veya arkadaşlarınızla çıkarın!

Sayısız Silah: Roket fırlatan tüfekler, düşmanları ateşe veren tabancalar, yıldırım ateşleyen SMG’ler ve çok daha fazlası. Radikal Tasarım: Elle çizilmiş dokularla bir araya getirilen geleneksel oluşturma teknikleri Borderlands’e ikonik tasarımını verir. Yoğun Araç Çarpışmaları: Direksiyonun başına geçerek çılgın bir araçlar arası çarpışmaya girin. Co-op Çılgınlığı: 4 kişiye kadar olabilen ekibinizle rakiplerinizi mahvedin. YENİ: GÖRSEL OLARAK GÖZ ALICI: Geliştirilmiş karakter modelleri, ortamlar, silahlar ve dokularla, 4K görüntüye sahip Borderlands hiç bu kadar iyi görünmemişti. YENİ SİLAHLAR: Zaten sayamayacağımız kadar çok vardı, biraz daha ekledik. YENİ KARAKTER KAFALARI: Annenizin dediği kadar güzel olun. YENİ ALTIN SANDIKLARI VE ANAHTARLAR: Daha fazla yağmalama! VE DAHA FAZLASI! AYRICA: DOCTOR NED’İN ZOMBİ ADASI: Jakobs Cove olarak bilinen ve bir şirkete ait olan küçük şehre girin ve “”yürüyen ölü”” dedikodularına bir son verin. Yeni bölgeler, yeni görevler, yeni düşmanlar, Aman Tanrım!

MAD MOXXI’NİN UNDERDOME İSYANI: Ünlü olarak geri döneceğiniz – ya da hiç dönemeyeceğiniz – civardaki tek karşılaşma arenasında yüzlerce düşmanla karşılaşarak Marcus Bank’in büyük açılışını kutlayın.

GENERAL KNOXX’UN GİZLİ CEPHANESİ: Daha fazla Borderlands hikayesi ve ne yapacağınızı bilemediğiniz kadar daha fazla ganimet ister misiniz? Yeni silahlar, görevler, araçlar ve daha fazlasını ekleyin!

CLAPTRAP’İN YENİ ROBOT DEVRİMİ: Bu yıkıcı macera, sizi korkunç bir yeni tehditle savaşmaya davet ediyor: Eski arkadaşlarınız claptrap’ler tarafından büyük bir başkaldırı!

fg-optional-french.bin fg-optional-german.bin fg-optional-italian.bin fg-optional-japanese.bin fg-optional-spanish.bin İSTEDİĞİNİZ DİLLERİ İNDİRİRKEN ÇIKARTABİLİRSİNİZ.

Borderlands Game of the Year Enhanced Torrent İndir


Borderlands Game of the Year Enhanced Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit
İşlemci: Intel Core i3 530 @2.93GHz/AMD Phenom 9950 @2.6GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 660, Radeon HD 6970
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan Önerilen Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit
İşlemci: Intel Core i3 2105 @3.1GHz/AMD FX 4100 @3.6GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 760, Radeon HD 7850
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Borderlands Game of the Year Enhanced torrent oyun
Borderlands Game of the Year Enhanced torrent oyun
Borderlands Game of the Year Enhanced torrent oyun

Borderlands Game of the Year Enhanced İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir