Black Mesa

Black Mesa Torrent

Black Mesa torrent oyun indir

Black Mesa Oyun Açıklaması

Black Mesa o kadar uzun zamandır çıktı, çıkacak, çıkıyor ki biz bile artık umudu kestik. Şimdiye kadar çıktı, çıkacak diye dört farklı haber yazdık fakat nafile. Neyse ki Black Mesa 1.0 sonunda çıkıyor! Bildiğiniz üzere oyun, 2012’nin başlarında bir Half-Life 2 modu olarak ortaya çıkmıştı. 2015 yılında ise gel biz bunu yeni bir oyun yapalım dediler ve Steam Erken Erişim sisteminde “tek başına bir oyun” olarak piyasaya sürdüler. Gelin görün ki Xen bölümünün tamamlanması yılan hikayesine döndü ve yıllardır bekleyen oyuncuları tekrar tekrar hayal kırıklığına uğrattı.

Bu sefer hayal kırıklığına uğramayacağımızı umarak oyunun neredeyse tamamıyla bittiğini söyleyebiliriz. Crowbar Collective, üzerinde uzun zamandır çalıştığı Xen bölümünü bitirdi, gelişmiş AI sistemi ile düşmanlar artık daha akıllı. Görüntü kalitesi, ki zaten asıl amaç oyuna yeni bir hava katmaktı, geliştirildi. Sonuç olarak oyun tamamıyla yenilendi. Eski Half-Life tadından çok da bir şey kaybetmedi. Zaten oyun çoktandır piyasada, Xen’e kadar olan bölümleri oynamanız mümkün. Görünüşe göre Crowbar Collective, Black Mesa‘yı Half-Life: Alyx çıkmadan tamamlamak istemişler, iyi de yapmışlar. Böylece serinin yeni VR oyunu çıkmadan, eski zamanları yeni grafiklerle(!) yad edebileceğiz.

Black Mesa 1.0 ‘a geri dönecek olursak, oyun tam sürüme geçtiğinde adı Black Mesa: Definitive Edition olacak fakat oyunculardan gelen geri dönüşlere bağlı olarak 1.5 sürümü de çıkacak. Kısaca oyun tam sürüme geçse bile hala son halini almadı, fakat en azından o çok beklediğimiz Xen’i oynama şansını yakalayacağız. Doğrusu mutlu son en azından projenin iptal edilmesinden iyidir diyoruz ve heyecanla son sürümü bekliyoruz.

Black Mesa Torrent İndir


Black Mesa Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows® 7 (32/64-bit)/Vista or Greater
İşlemci: 2.6 Dual Core Processor or Greater
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB Dedicated Video Card or Greater
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows® 7 (32/64-bit) or Greater
İşlemci: 3.2 Quad Core Processor or Greater
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 4 GB Dedicated Video Card or Greater
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Black Mesa torrent oyun
Black Mesa torrent oyun
Black Mesa torrent oyun


Black Mesa İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir