Bugünün Pokémon Presents’inde, yeni Pokémon, özellikler, karakterler ve daha fazlasını içeren Pokémon Scarlet ve Violet’e geniş bir bakış attık. Ve son zamanlarda yeni Pokémon görüntüleri gördüğümüzde genellikle olduğu gibi, sosyal medya hemen inanılmaz memlerin telaşıyla patladı.

Öncelikle, gerçekten görmek için burada olduğunuz şeyi yoldan çekelim: Fidough. Fidough adında yeni bir Pokémon bugün ortaya çıktı, nefis bir şekilde, nefesi çok etkili bir maya olan ekmek hamurundan yapılmış bir köpek.

İnternet, bu küçük adama, saf ekmek yavrusu için derin sevgiyi ifade etmekten rahatsız edici bir şekilde onu pişirmek ve yemek istemek arasında değişen tepkilerle şehre gitti.

Fidough’un yanı sıra, sevgi yığınları alan diğer yepyeni Pokémon, Wooper’ın yeni bir bölgesel çeşididir. Wooper zaten tarihsel olarak sevildi ve toplulukta birçok mem’in konusu oldu, bu yüzden aptal küçük adamdaki yeni zehir tipi varyasyonun toplulukta yakalanması şaşırtıcı değil.

Wooper ve Fidough sevimli olabilir, ancak sunumdaki kesinlikle inanılmaz bir başka açıklama, oyuncunun oyun boyunca efsanevi Pokémon Koraidon veya Miraidon’un sırtına binerek onları kara, su ve hava taşımacılığı olarak kullanmasıydı.

Bu, Pokémon serisinde oldukça normal bir şeydir, ancak Scarlet ve Violet’te her iki canavar da aslında sadece hisli motosikletlerdir ve tarih öncesi temalı Koraidon, gerçek tekerleklerini bile kullanmıyor – sadece etrafında dönüyor. ayak gibi bacaklar.

Ve elbette, bugün sosyal medyada insanların konuştuğu tek mizahi konu canavarlar değildi. Ayrıca yeni terastal kristal formlara, dünya haritasına ve sunucu Utsunomiya Takato’nun inanılmaz moda anlayışına odaklanan pek çok hoş mizahla da karşılaştık.

Aptallar bir yana, bugünün sunumundan, herhangi bir sırayla çalışabileceğiniz üç ayrı hikaye kampanyası olacağının ortaya çıkması ve sürebileceğiniz aptal yaşayan bisiklet Pokémon’un ayrıntıları da dahil olmak üzere bir sürü haber aldık. Ayrıca tam fragmanı izleyebilir ve şu ana kadar bildiğimiz her şeyi buradan öğrenebilirsiniz.

Rebekah Valentine, IGN için bir haber muhabiridir. Onu Twitter’da bulabilirsiniz @ördeksevgililer günü.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.