BIOMUTANT

BIOMUTANT Torrent

BIOMUTANT torrent oyun indir

BIOMUTANT Oyun Açıklaması

BIOMUTANT®; yumruk, silah ve mutant yeteneklerini birleştirmenize izin veren eşsiz dövüş sistemli, açık dünyalı bir kıyamet sonrası Kung-Fu hikayesi oyunudur.

Bir salgın dünyayı kırıp geçiriyor ve Yaşam Ağacı köklerinden ölüm saçıyor. Kabileler bölünmüş durumda. Çalkantılı bir dünyayı keşfedin ve kaderini belirleyin: Onu kurtaracak mısınız yoksa daha karanlık bir geleceğe mi sürükleyeceksiniz?

Temel Özellikler:

 • 3. ŞAHIS SAVAŞA YENİ BİR YAKLAŞIMDövüş sanatları stilindeki savaş sistemi, ateş etme, yakın dövüş ve mutasyon güçlerinizi karışık bir şekilde kullanırken size maksimum hareket özgürlüğü ve çeviklik sağlar. İlerleme yoluyla ve karşılaştığınız ustalardan öğrenme yoluyla yeni Wung-Fu dövüş formlarını öğrenmek seçimlerinizi sürekli artıracak ve dövüşün hiç sıkıcı olmamasını sağlayacaktır.
 • OYNANIŞI GELİŞTİRİNGörünümünüzü ve oynama şeklinizi değiştirmek için genetik yapınızı yeniden kodlayabileceksiniz. Bu tabii ki özelliklerinizi etkileyecektir. Bunun yanı sıra dünyadaki biyolojik kontaminasyona maruziyet Turtleform ve Mucus Bubble gibi mutasyonlara yol açarken eski dünyadaki sığınaklardaki radyoaktiviteye maruz kalmak zihninizi etkileyecek ve telekinezi, havaya yükselme ve daha fazlası gibi psi-mutasyonlarının kilidini açacak.
 • BİR ÜST ZANAATKARLIK SEVİYESİSilah tasarlarken tamamen özgürsünüz. Kendi benzersiz yıkıp geçici 1H veya 2H silahlarınızı, tabancaları, tüfekleri ve çifteleri oluşturmak için parçaları karıştırın ve biyolojik kontaminasyonlu atık şişelerinize tirbuşon ve pille çalışan testere modülleri gibi modifikasyonlar ekleyerek savaş cephaneliğinizi doldurun. Sizin için biyonik kanatlar ve sıçrama paketi gibi havalı şeyler tasarlayacak ve hatta hurda oyuncaktan yapılma sağ kolunuz Automaton’u modifiye etmenize olanak tanıyacak karakterlerle de tanışacaksınız!
 • KENDİNİZİ MACERA İÇİN DONATINKarakterinizi donatırken tamamen özgürsünüz. Yalnızca oluşturduğunuz silahları seçerken değil, giydiğiniz şeyleri seçerken de. Dead Zones’u keşfederken gaz maskesi veya oksijen tankı takın, dondurulmuş alanlara gitmek için termorezistan kıyafetler giyin veya biyolojik olarak kontamine yaratıklarla savaşırken koruyucu ekipman kullanın. Seçin sizin.
 • CANLI BİR AÇIK DÜNYADA HAYATTA KALINDünyayı ve altındaki yerleri yürüyerek, mekanik aletlerle, jet-skiyle, balonla veya alana özgü bineklerle keşfetme konusunda özgürsünüz. Ölmekte olan verimsiz toprakları, yer altındaki tünelleri ve sığınak ağlarını keşfedin ve dağlarda ya da takımadalarda kendi yolunuzu bulun. Bu canlı ve renkli dünyada yapılacak birçok keşif, çözülecek gizem, karşılaşılacak yaratık ve tanışılacak garip karakterler mevcut.
 • İLGİNÇ BİR SONU OLAN GARİP BİR HİKAYEYeni Dünya’nın Sonunun geldiği bir hikayenin gidişatında eylemleriniz büyük bir rol oynar. Salgın bir hastalık arazileri mahvediyor ve Yaşam Ağacı’nın köklerinden ölüm yayılıyor. Kabileler bölünmüş durumda ve ya onları bir araya getirecek ya da hepsini alt edecek kadar güçlü birine ihtiyaçları var…Dünyada size yolculuğunuzun her bir adımını anlatan bir Anlatımcı kılavuzluk edecek ancak sağ kalma hikayenizin nasıl biteceğini belirleyecek olan şey sizin eylemleriniz ve seçimleriniz olacak.
 • BIOMUTANT Torrent İndir


  BIOMUTANT Sistem Gereksinimleri

  Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64 bit)
  İşlemci: AMD FX-8350 or Intel Core i5-4690K or newer running at 3.5 GHz or higher
  Bellek: 8 GB RAM
  Ekran Kartı: 4 GB Direct3D 11 capable video card – GeForce GTX 960 or Radeon R9 380
  DirectX: Sürüm 11
  Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
  Ses Kartı: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard
  İlave Notlar: Keyboard, mouse and an internet connection for Steam.
  Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)
  İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 or Intel Core i7-6700K or newer running at 3.2 GHz or higher
  Bellek: 16 GB RAM
  Ekran Kartı: 6 GB Direct3D 11 capable video card – GeForce GTX 1660Ti or Radeon RX 590
  DirectX: Sürüm 11
  Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
  Ses Kartı: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard
  İlave Notlar: Keyboard, mouse and an internet connection for Steam


  Resim ve Videolar

  BIOMUTANT torrent oyun
  BIOMUTANT torrent oyun
  BIOMUTANT torrent oyun


  BIOMUTANT İndirme Linkleri

  HATIRLATMA

  Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
  Oyunu satın almak için tıklayın


  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir