ARK Survival Evolved Genesis Part 1

ARK Survival Evolved Genesis Part 1 Torrent

ARK Survival Evolved Genesis Part 1 torrent oyun indir

ARK Survival Evolved Genesis Part 1 Oyun Açıklaması

Bu İçerik Hakkında

Hayatta kalanlar, gelmek için çok sayıda yeni arazi ile 63 km’lik geniş bir haritayı keşfedin! Geniş bir ortamda tanıdık ARK yaratıklarına tanık olun ve ARK’nın en yeni tüylü theropodu Deinonychus’la tanışın, sadece Valguero’da.

Yeni yükseklikleri ve gizli derinlikleri keşfedin; Beyaz Uçurumlarda temellerinizi mi yarattığını ya da Sapma Açması’nın sırlarını açığa çıkarsa da, Valguero ARK evreninde yeni bir deneyim sunuyor. Yeni biyomlar, zorlu zindan patronları ve keşfedilecek gizemli kalıntılarla, Valguero’da her zaman heyecan verici – tehlikeli bir şey vardır. 60 kilometreden fazla mesafede, gür ormanlardan çevre tehlikelerine, kar yağışlarından lav akıntılarına ve savanlardan kaplıcalara kadar her şeyi bulacaksınız.

Klasik ARK oyununun yeni bir macerayla birlikte eriştiği yepyeni bir ARK deneyimine adım atın – Valguero!

Valguero içerir

 • Keşfetmek için 63 kilometreden fazla yeni kara ve deniz!
 • Çok çeşitli iklimler ve tehlikeler içeren Sekiz Biyom – Skeleton Gorge’un tehlikelerine dikkatlice bakın, İkiz Tepeler’in üstündeki manzaraları görün ya da Lost Temple’daki geçmişin kalıntılarını bulun
 • Oyuncuların bir Megaphiticus, Manticore ve Dragon’a karşı bu ağır vuruş, üçlü tehdit karşılaşmasında kötü bir mücadele dizisi ile karşı karşıya oldukları bir patron arena! Oyun Sonu Patronunda tamamen farklı bir şekilde karşılaşılan tanıdık tehlikelerle yüzleşin!
 • Kötü huylu Deinonychus ile tanışın! Raptor’a benzer şekilde, duvar çıkıntılarını duvar çıkıntılarına sıçramak için hız ve çeviklikten yararlanır, çünkü avlanma noktasında yatmak için yüksek puan noktaları arar. Bu çekişmeli canavar korkusuzdur ve avını kendisinden çok daha büyük avlar ve orak şeklindeki pençeleriyle daha büyük bir dinozorun sırtına kilitlenir ve kurban ölmeden beslenmeye başlar.
 • Kapsamlı Aberration Siper de dahil olmak üzere farklı temalar ve çeşitli perks içeren keşfedilmemiş bir bölgeye giderken geniş bir mağara ağı.
 • Valguero’nun sunduğu yeni riskleri ve ödülleri tecrübe ederken limitlerinizi ve kabilenizi test edin.
 • Unutulmuş Valguero kurtulanlarının dünyasında dağılmış kalıntıları keşfedin.
 • ARK Survival Evolved Genesis Part 1 Torrent İndir


  ARK Survival Evolved Genesis Part 1 Sistem Gereksinimleri


  Resim ve Videolar

  ARK Survival Evolved Genesis Part 1 torrent oyun
  ARK Survival Evolved Genesis Part 1 torrent oyun
  ARK Survival Evolved Genesis Part 1 torrent oyun


  ARK Survival Evolved Genesis Part 1 İndirme Linkleri

  HATIRLATMA

  Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
  Oyunu satın almak için tıklayın


  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir