Aragami 2 Full

Aragami 2 Torrent

Aragami 2 torrent oyun indir

Aragami 2 Oyun Açıklaması

Aragami 2 — düşmanlarla destansı ve heyecan verici savaşlar yaşayacağınız gerçekten harika ve atmosferik bir üçüncü şahıs RPG oyunudur. Gizliliğe dayalı zorlu görevler ve görevler, ilgi çekici bir hikaye. Oyunun olayları, doğaüstü bir belaya direnen son seçkin savaşçılardan oluşan bir klan olan Aragami’nin etrafında dönüyor. Pekala, o savaşçılardan birinin rolünü oynayacaksın. Entrika ve doğaüstü olaylarla dolu merak uyandıran bir hikayeye dalmanız, sayısız düşmana karşı savaşmanız gerekiyor. Ve hastalık yayılıp herkesi bir anda yok etmeden önce insanları kurtarmaya çalışın. Oynamaya başladığınızda kendinizi ninjaların ve lanetli savaşçıların sıra dışı olmadığı bir ortaçağ dünyasında bulacaksınız.

Burada tehlikeli düşmanlarla savaşlar bulacaksınız. Buradaki oyun özellikle zor değil, ancak birçok ilginç şey sunuyor. Örneğin, tüm Aragami savaşçılarının ana özelliği nedir, gölgeleri kontrol etme yeteneği. Bu beceri, çevre ile farklı şekillerde etkileşim kurmanıza, düşmanları ortadan kaldırmakla ilgili karmaşık görevleri çözmenize ve hatta gizli modda bile fark edilmeden korunan yerlere gizlice girmenize olanak tanır.

Ek içeriğin bolluğundan da memnun kalacaksınız. Ve oyunun geçişi sırasında da pompalayabileceğiniz beceri ve yeteneklerden değil, kendi başınıza oluşturabileceğiniz ekipman ve silahlardan bahsediyoruz. Aksi takdirde, Aragami 2rol yapma unsurları, savaşlar ve destansı patron dövüşleri, hikayeyi etkileyen ilginç olaylar ve çok daha fazlasıyla dolu tipik bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. En iyi Arigami savaşçılarından biri olun ve tüm canlıları yok eden lanete son verin.

Aragami 2 Torrent İndir


Aragami 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/8.1/10
İşlemci: AMD FX-6100/Intel i3-3220 or Equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7750, NVIDIA GeForce GTX 650 or Equivalent
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/8.1/10
İşlemci: AMD Ryzen 7 1700/Intel i7-6700K or Equivalent
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD RX Vega 56, Nvidia GTX 1070/GTX1660Ti or Equivalent
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Aragami 2 torrent oyun

Aragami 2 torrent oyun

Aragami 2 torrent oyun


Aragami 2 İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir