Alien Shooter 2 The Legend

Alien Shooter 2 The Legend Torrent

Alien Shooter 2 The Legend torrent oyun indir

Alien Shooter 2 The Legend Oyun Açıklaması

Android ve iOS platformu oyuncuları için Aralık 2019’da lansmana çıkan Alien Shooter 2 – The Legend şu sıralar bilgisayar platformuna gelmek için geri sayıma başladı. Yapım bugün bilgisayar platformu için Steam üzerinde lansmana çıkacak.

Alien Hallway 2, Zombie Shooter gibi oyunların geliştiricisi ve yayıncısı olan Sigma Team Inc en yeni oyunu olan Alien Shooter 2 – The Legend’ı bilgisayar platformu oyuncularına sunmaya hazırlanıyor. Haftalar önce Steam’de çıkış yapacağı tarihini duyuran yapım, aylar önce de Steam üzerinde sergilenmeye başlanmıştı. Nihayet geldi çattı ve oyunun çıkış tarihi beklenmeye başlandı.

Gün içerisinde Steam üzerinde lansmana çıkacak olan yapım da oyuncular koop olarak arkadaşları ile birlikte çeşitli yaratıklara karşı savaşacak, hayatta kalabilmenin yollarını arayacaklar. Dileyen oyuncular tek başlarına da yaratıklara karşı mücadele edebilecekler.

Farklı silah modellerinin de yer aldığı oyun içerisinde Rusça ve İngilizce olmak üzere iki farklı dil seçeneği sunulacak. Zengin bir harita üzerinde hayatta kalma mücadelesi verecek olan oyuncular, ilerledikçe daha gelişmiş silah modellerine erişebilecek ve yaratıklara karşı savaşabilecekler.

Alien Shooter 2 The Legend Torrent İndir


Alien Shooter 2 The Legend Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (service pack 1), 8, 10
İşlemci: Intel Core 2 Duo T5200 @1.6GHz / AMD Athlon 64 X2 3600+ @2000MHz or better
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB video card
Depolama: 1500 MB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Alien Shooter 2 The Legend torrent oyun
Alien Shooter 2 The Legend torrent oyun
Alien Shooter 2 The Legend torrent oyun


Alien Shooter 2 The Legend İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir