Age of Empires II Definitive Edition Lords of the West

Age of Empires II Definitive Edition Lords of the West Torrent

Age of Empires II Definitive Edition Lords of the West torrent oyun indir

Age of Empires II Definitive Edition Lords of the West Oyun Açıklaması

Bu İçerik Hakkında

Age of Empires II: Definitive Edition’ın ilk resmi genişleme paketi olan Lords of the West’e hoş geldiniz. Eklenen iki medeniyetin yanı sıra, yeni birimler ve teknolojilerle arkadaşlarınıza meydan okuyun. Üç yeni seferde Batı Avrupa ve Akdeniz bölgeleri boyunca savaşarak rakiplerinizi salt askeri güç ve diplomatik hünerlerinizle veya karşı konulamaz ekonomik ve kültürel gücünüzle fethedin!

2 Yeni Medeniyet

Burgonyalılar: Ekonomik kuvvet, kültürel başarılar, gelişmiş askeri teknoloji ve taktikler kullanarak basit bir düklükten Batı Avrupa’nın harikası olacak şekilde yükselin. Burgonyalılara özgü olan birim, savaşa atılırken güçlü bir şok saldırısı yapan Coustillier’dır.

Sicilyalılar: Orta Çağ Avrupası’nın en imrenilen krallıklarından birini inşa ederken Akdeniz’in kesişim noktalarındaki farklı kültürleri ve savaş ruhunu tecrübe edin. Sicilyalılara özgü birim, heybetli Donjon’u inşa edebilen ve dayanıklı bir piyade birimi olan Serjeant’tır.

3 Yeni, Tamamen Seslendirilmiş Sefer

Edward Longshanks: Talihsiz şekilde asi baronların bir rehinesi olan Edward Longshanks, doğuştan sahip olduğu haklarına sahip çıkmak ve paramparça olmuş bir İngiltere’yi eşi benzeri görülmemiş prestij ve metanetin zirvelerine taşımak için yemin eder. Kendisi cin fikirli bir komutan ve kurnaz bir politikacıdır. Acımasız yöntemleri etkili fakat ahlak dışıdır. Güç ve zafere olan arzusu onu İngiltere, Galler, İskoçya ve hatta Haçlı Seferine sürüklerken onun peşinden gidin! Bu seferde Britonlar olarak oynayacaksınız.

Batının Büyük Dükleri: Burgonya dükleri, onlarca yıldır kurnazlıklarını, askeri hünerlerini ve muazzam servetlerini kullanarak çılgın Fransız kralının iktidarı üzerine kanlı mücadelelere giriştiler. Bununla beraber döktükleri kanın bedelini sürekli kendi kanlarıyla ödedikçe, dikkatleri giderek kuzeye yönelir ve burada kendi krallıklarını kurmayı hedeflerler. Bu seferde Burgonyalılar olarak oynayacaksınız.

Hautevilleler: Robert de Hauteville, MS 1047 yılında ufak bir soyguncu grubuyla Normandiya’dan ayrıldı. Bir yüz yıl içerisinde, ailesinin üyeleri İtalya’da dük, Kutsal Topraklarda prens ve hatta Sicilya’nın kralları oldu. Üç ayrı kültürü birleştirerek Avrupa’nın en hoşgörülü ve sofistike krallığını oluşturan bu gözü pek Normandiyalı maceracılara katılın. Bu seferde Sicilyalılar olarak oynayacaksınız.

Age of Empires II Definitive Edition Lords of the West Torrent İndir


Age of Empires II Definitive Edition Lords of the West Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64×2 5600+
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GT 420 or ATI™ Radeon™ HD 6850 or Intel® HD Graphics 4000 or better with 2 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 2GB of video memory + 4GB of system memory required
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: 2.4 Ghz i5 or greater or AMD equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia® GTX 650 or AMD HD 5850 or better
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Age of Empires II Definitive Edition Lords of the West torrent oyun
Age of Empires II Definitive Edition Lords of the West torrent oyun
Age of Empires II Definitive Edition Lords of the West torrent oyun


Age of Empires II Definitive Edition Lords of the West İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir