Accident Full Torrent İndir

Accident Torrent

Accident torrent oyun indir

Accident Oyun Açıklaması

Oyuncular eski araba kazalarını araştıran gazeteciler olurlar. Ayrıca gerçeği bulmak için mağdurlara yardım etmeli, ilk yardım sağlamalı, kanıt toplamalı ve olayları yeniden oluşturmalısınız. İlk adım yaralılara yardım etmektir. Oyunda hassas oyuncuları üzebilecek kan ve diğer yaralanmalar var. Ambulans gelmeden önce kurbanın durumunu değerlendirmek için harekete geçersiniz. Kurban yaralanırsa, oyuncular ilk yardım yapmalı, nabzını kontrol etmeli veya kanamayı durdurmalıdır. Oyuncuları ne yapmaları gerektiği konusunda hızlı bir şekilde bilgilendirmek için ekranda çeşitli istemler belirir.

Olay yerinde çoğu zaman çok sayıda can kaybı oluyor. Oyuncular önce kimin yardıma ihtiyacı olduğunu belirlemek için durumu değerlendirmelidir. Oyuncular çok yavaşlarsa, çevrelerindeki herkes gibi hayatlarını riske atabilir. Neyse ki, oyuncu yanlış bir hamle yaparsa zamanı geri alıp tekrar deneyebilir. Oyuncunun asıl görevi, kazanın her sahnesiyle ilgili gerçeği bulmaktır. Kurbanlara yardım ettikten sonra, oyuncular kazanın nedenleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için tüm kaza sahnesini analiz edecekler. Bu, sevdiklerinizin tam olarak ne olduğunu anlamasına ve daha önce çözülmemiş vakaları çözmesine yardımcı olacaktır.

Accident Torrent İndir


Accident Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: OS: Windows (64 bit) 10
İşlemci: Intel Core i5-2500 @ 3,30 GHz (4 CPUs)
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 960 4GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 18 GB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: OS: Windows (64 bit) 10
İşlemci: Intel Core i7-6700 @ 3,40 GHz (4 CPUs)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 1060 6GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 18 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Accident torrent oyun

Accident torrent oyun

Accident torrent oyun


Accident İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir