Türler Arası Yorumcular, Yerli Kız Arkadaş ve Kill La Kill'den karakterler baharatlı bir kolajda poz veriyor.

Kotaku: kültür rehberinin okaku’su.
resim: Aniplex of America / Trigger / Sentai Filmworks / Diomedéa / Passione / Kotaku

Bir araç olarak anime, dönüştürücü hikayeleri ve çağrıştırıcı sanat stilleriyle fiziksel ve kültürel engelleri aşma gücüne sahiptir. Bu güne kadar, eski anime gibi uzay çocuğu, Akira, ve Ejder Topu Z‘s ikonik karakterleri ve türü tanımlayan hikayeleriyle modern popüler medyaya ilham veriyor.

Sağlıklı bir arsa dozu olmadan bu tür bir etki elde edemezsiniz. Anne babanın olay örgüsünden bahsetmiyorum sevgili okuyucu. Baharatlı melanjdan bahsediyorum, o karanlıktan sonra izle türünden bir plandan.

Bir anime meraklısına, mevsimsel yayın dizileri sırasında ortaya çıkan bu sapık şovları da izleyip izlemediklerini sorun ve muhtemelen yüzünüzü kurtarmak için size cesur bir yalan söyleyecekler. Ama muhtemelen o sapık animeyi aşırı derecede izlemişler ya da o plastik ambalajlı manga için rezervasyon yaptırmışlar ve muhtemelen siz onun var olduğunu bile fark etmeden önce yapmışlar. İnanması zor, biliyorum ama bir anime Chris Angel gibi, bu gerçeğin kanıtı olarak karşınızda duruyorum. Doğru. otaku Kotaku bir enby’dir “kültür.”

Aşırı paylaşma ve kırma ruhuyla anituber Gigguk’un altın kuralı Bol miktarda hayran hizmetiyle anime izlediğim gerçeğini asla tartışmamak veya paylaşmamak için, “konu” için kontrol etmeniz gereken bir anime ve manga listesi hazırladım. Senin için hiç güzel bir şey yapmadım deme.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.